POLAR MONKEYS WHITE COLLAR GOLDEN ALE

Tooteliik Õlu
Päritolumaa Taani
Alkoholisisaldus 5,5%
Värvus Sügavkuldne
Maitse Pehme ja rikkaliku maitsega.
Maht 33 cl

Kirjeldus

Golden Ale on elegantne, pehme ja rikkaliku maitsega ning sügavkuldse värvusega Monkeys õllede pereliige.
Peen, puuviljane lõhn, nisulinnaste „puudutus“, mee magusus ja mõõdukas mõrudus loovad sametise koosluse.

On juba ülemaailmne nähtus, et nõudlus ja turg nn käsitööõllede osas  kasvab kiires tempos. Õlut maitstakse ja valitakse nagu veini. Selliste nn käsitöö õllede edu taga on kasutatavad erinevad toorained, põnevad lood õlle valmistamisest ja tugev tahe proovida midagi uut. Tarbijad otsivad uusi maitseelamusi ja püüavad ühendada õlut koos toiduga rohkem kui varasemalt.

Hartwall uudisõlled Polar Monkeys vastavad käsitööõlle nõudlusele. Nime taga on lugu “turunduse ahvidest”, kelle pikaajaline unistus oli luua õlu suure südame, kire ja uhkusega: “Created by monkeys – brewed by pros” võtab ühte pudelisse kokku nii kire kui kvaliteetse käsitööõlle.

Polar Monkeys õllepudeli sildid on kui lõpetamata “käsitöö“ disainiga mis eristavad neid teistest õlledest ning äratavad uudishimu õlle tarbijaskonnas. Lisaks on õlled pakendatud lühikese kaelaga töntsakasse pudelisse, mis teeb tooted veelgi paremini poeriiulil eristuvaks. Selline pudel on ka ökoloogiline valik, pakkudes logistilisi eeliseid ja säästes ruumi külmikus/riiulis.
Polar Monkeys õlled on toodetud Taanis.

 

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Not yet 18 years of age

Quit

I am at least 18 years of age

Enter