Tridens AS toote välimuse muutus (Tupla)

Austatud koostööpartner!

Meil on hea meel teile teatada, et Tupla šokolaadide (Tupla Maxi ja Tupla King Size) pakendi välimus on uuenenud. Tooted ise, hinnad ja EAN-koodid jäävad samaks. Lühikesel üleminekuperioodil võivad üheaegselt müügil esineda nii uue kui vana välimusega tooted.

Uus hinnakiri!

Käesolevaga tetame, et jägermeisteri hinnad muutuvad alates
1. oktoobrist 2014

Cachaca 51 auhind

Meie Cachaca 51 tunnistati parimaks rahvusvahelisel konkursil.

Tupla uus välimus

Lisaks on meil on väga hea meel teada anda, et kõikidel Tupla šokolaadidel (Tupla is Nuts, Tupla Maxi ja Tupla King Size) on nüüd UTZ logo ja Tupla šokolaadide valmistamisel kasutatakse UTZ sertifitseeritud kakaod.
* UTZ Certified on sõltumatu rahvusvaheline organisatsioon, mis sai alguse 2002. aastal Hollandis, seistes algselt jätkusuutliku kohvi kasvatamise eest. Tänaseks päevaks hõlmab UTZ programm ka jätkusuutliku kakao ning tee kasvatamist.
*UTZ programm seisab kakaokasvatajate paremate töötingimuste eest, võimaldades neil erialase hariduse saamist ja oskuste täiendamist, et suureneks istanduste saagikus ja seeläbi ka sissetulek. Suurt tähelepanu pööratakse ka loodusressursside säästlikule kasutamisele. UTZ programm on sarnane Fair Trade programmile, kuid UTZ keskendub rohkem võimalustele, kuidas aidata farmeritel paremini majandada ja toime tulla.
*UTZ logo on kinnituseks ja tunnustuseks, et kakao on toodetud õiglaselt ja jätkusuutlikult ning tagatud on vastutustundlikkus ja läbipaistvus kogu tarneahela ulatuses.
*UTZ nimetus tuleneb iidsest maiade keelest - "Utz" tähendab tõlkes „hea“.

Toodete tellimiseks palun pöörduge meie müügiesindajate või müügisekretäride poole. Telefon: 6031 845/ 886/ 887/ 888. E-mail: tellimine@tridens.ee

Kui Te ei soovi uudiskirju rohkem saada,
siis vajutage siia

Tridens Logo