Tridens AS-i juhib nüüdsest kolmeliikmeline juhatus

Austatud koostööpartner.

Eesti üht vanimat ja kogenumat hulgikaubandusettevõttet Tridens AS juhib nüüdsest uus kolmeliikmeline juhatus.

Juhatusse kuuluvad ettevõtte turundusjuht Janno Hert, müügidirektor Kristiina Treu ja finantsjuht Reimo Raid. Kõik kolm jätkavad tööd ka oma senistes ülesannetes.

Senine juhatuse esimees Herlend Lukksepp jätkab tööd ettevõtte nõukogu esimehena. Seni selles ülesandes olnud Juho Ojasoo jätkab nõukogu liikmena, nagu ka Marika Järve.

“Otsus astuda juhatusest nõukogusse ja usaldada juhtimine Kristiinale, Jannole ja Reimole oli loomulik ja lihtne,” ütles Lukksepp. “Nende energilisuse, ideerohkuse ja teovõime toel on Tridens viimastel aastatel kiiresti arenenud ning on ainult mõistlik anda neile senisest suurem võimalus ja vastutus Tridensi näo kujundamisel. See ei ole ühe ajastu lõpp, vaid selle jätk uues kvaliteedis.”

Ettevõtte turundusjuhi ja värske juhatuse liikme Janno Herdi sõnul ühendab Tridens endas enam kui veerandsaja aasta pikkuse kogemuse ja katkematu ambitsiooni uueneda.

“Tänan kõigi uue juhatuse liikmete nimel usalduse ja au eest astuda sellesse vastutusrikkasse rolli,” lausus Hert. “Tridensi väärtus on meie inimesed ja partnerid, kelle pühendumus ja kogemus on teinud ettevõttest Eesti kaubandusmaastiku tipptegija. Üheskoos tahame astuda järgmise sammu.”

Tridens AS on 1988. aastal asutatud hulgikaubandusettevõte, mille valikus on üle 150 erineva rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärgi. Tridens AS toetab järjepidevalt Eesti kultuuri ning 2015. aastal teenis ettevõte Eesti muusikaettevõtluse auhindadel aasta muusikasõbralikema ettevõtte nominatsiooni. Alates 2007. aastast tegutsevad Tridensi tütarettevõtted Lätis ja Leedus.

Kui Te ei soovi uudiskirju rohkem saada,
siis vajutage siia

Tridens Logo