Hea koostööpartner

Meil on hea meel teavitada, et Tridens AS sortimenti on lisandunud uus, innovatsiooniline toode sporditoitude kategoorias: SiS WHEY20 PROTEIN GEL 78 ml. Saadaval on kaks maitset:
1) SiS Whey20 Strawberry Gel 78 ml
2) SiS Whey20 Protein Lemon Gel 78 ml

SiS Whey20 valgugeel – innovatsioon sporditoitude seas!

2016. aasta alguses on sporditoitude tootja Science in Sport toonud turule uudse ja patenteeritud koostisega toote – valgugeel Whey20.
Tegu on efektiivse, läbimõeldud ning innovaatilise koostisega tootega, mille on enda jaoks tänaseks leidnud fitness sportlased, vastupidavusalade harrastajad ning kiire elutempo kõrvalt sporti harrastavad inimesed.

Whey20 täiendab tarbija igapäevast toidust saadavat valgukogust, et tagada tervislik ja kvaliteetne treening ning elustiil. Tootes sisaldub vadakuvalk – kiirelt imenduv ning organismile kergelt omastatav toitaine. Whey20 on sobilik vahetult pärast treeningut lihaste taastamiseks ja kiire päeva puhul valgurikka vahepalana einekordade vahel.

Whey20 sisaldab 20g vadakuvalku, sellest 7g on BCAA ehk asendamatud aminohapped – oluline täiendus aktiivse eluviisiga inimesele. Valgugeel sisaldab vaid 1,8g süsivesikuid, 0,1g rasva ning 88 kcal.

Valgugeelil on jogurtilaadne tekstuur ning meeldivad maitsed – maasikas ning sidrun. Toode on kõrgkuumutatud, seega ei vaja Whey20 külmkapis säilitamist. Seda saab mugavalt võtta kaasa tööle, treeningusse, matkale ja reisile.

SiS Whey20-s sisalduvad valgud ja aminohapped on lihaskoe oluline ehitusmaterjal. Igapäevaselt piisava koguse valgu tarbimine aitab kaasa organismi tervele funktsioneerimisele ning treenijate puhul lihaste arengule.

SiS kaubamärgi maaletooja Baltikumis: Scandinavian Fuel Company.

Täiendav teave meie veebilehel

SiS Whey20 Video

Toodete tellimine telefonidel 6031845, 6031887, 6031888 või tellimine@tridens.ee

Kui Te ei soovi uudiskirju rohkem saada,
siis vajutage siia

Tridens Logo