Austatud koostööpartner

Tridens AS sortimendis on nüüdsest saadaval uus džinn WENNEKER ELDERFLOWER DRY GIN 70 cl.

Uudistoode

WENNEKER ELDERFLOWER DRY GIN 40% 70 cl

EAN: 8710194011974
Hind: 22.50 EUR + KM
Alkoholiregistri nr: R15/98867/15
Kogus kastis: 6

Valmistatud väikeste seeriatena ja hoolika käsitööna. Maitse: Värske, kadakamarjadest juhitud tsitruste nootidega, lilleline ning peene tsitruselise järelmaitsega vihjega vaniljele.

Meil on hea meel tutvustada uut džinni Wennekeri toodete valikus.

Aastal 1693 loodud Hollandi perefirma Wenneker on tuntud maailma suurima liköörisarja tootjana, millesse kuulub üle 40 erineva liköörimaitse. Pikkade tootmistraditsioonidega alkoholitootjana on tänapäeval Wennekeri tootevalikus liköörid, geneverid, džinnid, viinad ja rummid.

Wenneker Elderflower Dry Gin on valmistatud väikeste seeriatena ja hoolika käsitööna.

Leedripuu õitest toodetud jooke võib seostada Viktoriaanliku ajastuga, mil see oli eriti populaarne, kuid jälgi leedripuu jookide retseptidest võib leida isegi ammustelt Rooma Impeeriumi aegadelt.

Wenneker Elderflower Dry Gin koosneb 6 destillaadist, mis on valmistatud kadakamarjadest, laimipuu õitest, sidrunikoortest, apelsinikoortest, koriandrist ja leedripuu õitest. Varasuvised leedripuu õied kargete ja mahlakate marjadega annavad Wenneker Elderflower džinnile tõeliselt värskendava ja aromaatse maitse. Leedripuu õite mesine aroom ja täidlane bukett teeb muidu karge džinni mahedamaks, leedriõie maitse on perfektselt tasakaalus džinni teiste koostisosadega.

Wenneker Elderflower Dry Gin on parim Elderflower Collins’i kokteili valmistamiseks või ka jää ning toonikuga serveerides.

Täiendav teave meie veebilehel!

Toodete tellimine telefonidel 6031845, 6031887, 6031888 või tellimine@tridens.ee

Kui Te ei soovi uudiskirju rohkem saada,
siis vajutage siia

Tridens Logo