fbpx

Privaatsuspoliitika

Avalikult kättesaadav dokument meie lubadustest kasutajate andmete töötlemisest.

Tridens tahab kaitsta meie veebisaidi külastajate privaatsust. Palun tutvuge allpool toodud poliitikaga – see aitab teil mõista, kuidas me teie isikuandmeid kasutame. Me võime oma privaatsuspoliitikat mis tahes ajal teile ette teatamata muuta, nii et palun kontrollige seda iga kord, kui meie veebisaiti külastate.Meile isikuandmete esitamisel annate oma nõusoleku andmete kogumiseks ja kasutamiseks kooskõlas käesoleva privaatsuspoliitikaga ning ka meiepoolseks küpsiste kasutamiseks, nagu allpool lähemalt selgitatud.

 

Milliseid isikuandmeid me kogume ja kuidas kasutame?
Kogume e-posti aadresi, mida kasutaja saadab meile meie veebilehe kaudu. Kogume ka andmeid selle kohta, kuidas kasutaja meie veebilehega suhtleb (kogume informatiivset infot seadme kohta, mida kasutatakse meie veebilehe külastamiseks.Nagu näiteks IP-aadress, Teie kasutatav veebilehitseja versioon ja keeleseaded.) Neid andmeid kogutakse teenuse Google Analytics Solutions abil.
Kasutaja poolt meile saadetavat teavet (E-posti aadress) kasutatakse kasutajaga ühenduse võtmiseks ning uudiskirjade edastamiseks. Andmed selle kohta, kuidas kasutaja meie veebilehti ja rakendusi kasutab, kasutatakse statistilistel eesmärkidel meie veebilehte ja rakenduste parandamiseks.
Kasutame küpsiseid oma veebilehel viisil, kus tuvastame kasutaja anonüümse isikuna. Küpsised aitavad meil Teile pakutavaid teenuseid parandada, näiteks nii, et Teil pole vaja juba varem esitatud andmeid uuesti sisestada.
Kui veebi sirvides eelistate, et Teie isikuandmeid meie veebisaidile tulles ei töödeldaks, soovitame Teil aktiveerida oma veebilehitseja privaatse sirvimise (private browsing) funktsiooni.
Kui olete oma e-maili aadressi meile edastanud, on Teil alati õigus paluda meil see meie andmebaasist kustutada. Uudiskirja saabudes on Teil võimalik oma e-maili aadress ka ise meie andmebaasist kustutada kasutades selleks uudiskirjas välja toodud linki.

Viited
Meie veebisait sisaldab viiteid Tridens´i tooteportfelli kaubamärkide veebisaitidele, aga käesolev privaatsuspoliitika kehtib üksnes isikuandmete kogumise kohta Tridensi veebisaidil ja isikuandmete töötlemise kohta Tridensi poolt. See ei laiene Tridensi nime all tegutsevatele konkreetsetele liikmes- või korrespondentettevõtetele.
Me ei vastuta teiste saitide privaatsuspoliitika eest. Soovitame oma külastajatel meie veebisaidilt lahkudes seda meeles pidada ja tutvuda teiste isikuandmeid koguvate või kasutavate saitide privaatsuspoliitikatega.

Turvalisus
Kahjuks ei ole interneti või mis tahes muu võrgustiku kaudu toimuva andmeedastuse 100- protsendilise turvalisuse tagamine võimalik, ent me rakendame asjakohaseid meetmeid teie isikuandmete turvalisuse kaitsmiseks.

Kontakt
See veebisait kuulub ettevõttele Tridens AS. Kui soovite teavet oma isikuandmete kohta, palun võtke meiega ühendust.

Ebatäpsused ja parandused
Meie soov on tagada teie isikuandmete täpsus ja ajakohasus. Kui märkate andmetes vigu või ebatäpsusi, võtke palun meiega ühendust ja teavitage meid nendest.