fbpx

ARRAN SHERRY CASK SINGLE MALT SCOTCH WHISKY 55,8% 70CL TUUBIS

Tooteliik Viski
Päritolumaa Šotimaa
Alkoholisisaldus 55,8%
Värvus õlgkollane
Aroom toffee, magusad vürtsid ja puuviljad
Maitse küpse viigimarja soojus koos magusa kirsiga annab luksusliku ja rafineeritud maitse, mis aitab leida tasakaalu võimsa sherrivaadi ja peene Arrani vahel. Järelmaitses on tunda tumedat šokolaadi, mandariini ja küpset viigimarja.
Saadaolevad mõõdud 70 CL tuubis
Kogus kastis 6

Kirjeldus

Sherry Cask “The Bodega” on hämmastav uus lisand Arrani viskivalikus. Suurepärane valik neile, kes otsivad maitseküllast ühelinnaseviskit. Luksuslik,  elegantne ja mitmekihiline. Küpsenud orienteerivalt 8 aastat uutes sherri “Hogshead” vaatides.

Arran Single Malt Šoti viski sündis kaunil Arrani saarel. Saar on Atlandi ookeani maru eest peidus “Kintyre”-i poolsaare taga.
Arran Distillery asutaja Harold Currie otsustas 1993ndal aastal saare põhjaosas tööle panna esimese legaalse destilleerimisvabriku aastast 1836. Põhjuse selleks andis “Loch Na Davie” mägedes avastatud veeallikas.
Uue tehase ehitus tuli peatada kui kaks Kuldset Kotkast otsustasid oma pesa teha destilleerimispaja otsa. Nad külastavad seda asukohta siiani, vaadates kõrgustest alla oma vanale hällile.

Arran viskimaja on iseseisev ja traditsioonilisi meetmeid modernses võtmes kasutav ettevõte.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen