fbpx

ATTITUDE HANDCRAFTED GIN

Tooteliik Džinn
Alkoholisisaldus 44% vol
Värvus Kirgas, läbipaistev.
Aroom Intensiivne ja soe kombinatsioon kadakast, mahlakast ja värskendavast tsitruste puuviljasusest, särtsakast koriandrist, kaneeli ja pipra teravusest. Nüanssidest tulevad esile poolküps kadakamari, lõunamaine pipar, sidrunikoor ja koriander, lisanduvad mandariin, kuivatatud aprikoos ja kaneel.
Maitse Ümar ja vürtsine maitse, mis on hästi integreeritud ja kestab läbivalt kogu paleti. Esile tõusevad kadakamarja, magusa mandariini, apelsini ja fenkoli noodid, mida taustal täiendavad vürtsid – ingver ja kaneel. Terav pipar jätab suurepärase soojendava ja heas tasakaalus järelmaitse kestma pikaks ajaks.
Saadaolevad mõõdud 20 CL; 50 CL

Kirjeldus

Paljude asjade puhul küsime endalt, et milline suhtumine võtta? Õige vastus on alati samast ooperist – positiivne. Aga ka positiivne suhtumine vajab vahel veelgi putitamist, killukest seda ekstra “oomphi”. Attitude tšillihõnguline käsitöödžinn teab seda ja naeratab vürtsikalt.

Eestis kasvatatud Habanero pipraga vürtsitatud käsitöödžinn.

Metsise brändi loojateks on suured džinnisõbrad, kes unistasid sellest, et saaks seda endale kraanist ise lasta. Alguses lasid nad seda vaid endale rohke jääga täidetud klaasi ja see maitses hästi. Nüüdseks on see villitud pudelitesse, et ka kõik teised džinnisõbrad saaksid sellest osa. Seda on ilus ka pudelis vaadata, kuid peamiselt on see tehtud nautimiseks, et lasta headel asjadel enda juurde tulla. 

Metsise põnevaid kvaliteetdžinne on pärjatud juba mitmete auhindadega. Kõik džinnid on valmistatud mahepiiritusest, rukkipõllud, kust vili on korjatud asuvad Ida-Virumaal, Kalvi mõisa ümbruses. Džinnide valmistamisel kasutatakse kodumaist kadakat ja teisi puhtaid maitseid.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen