fbpx

CACHACA 51 70 CL

Tooteliik Viin
Päritolumaa Brasiilia
Alkoholisisaldus 40%
Saadaolevad mõõdud 70 cl
Kogus kastis 6

Kirjeldus

Cachaca on Brasiilia rahvusalkohol, suhkruroost valmistatud viin.

EESNIMI 51, PEREKONNANIMI BRAZIL.
Rääkides Cachaca 51-st, peame me paratamatult rääkima Brasiiliast ja seal elavatest inimestest ning loomulikult Cachaca ajaloost. Pole kahtlustki selles, et nii Brasiilia kui kaCachaca ajalugu on omavahel tihedalt seotud. Cachaca leiutati 1543.aastal Brasiilias šveitsi immigrandi poolt. Koheselt hakati looma Cachaca’le maitset, milles on tugevalt äratuntavad sealsetele inimestele iseäralikud tavad ja harjumused. Alates 1959-ndast aastast, mil jook Cachaca 51 loodi, alustas ta oma võidukäiku ja on tänaseks saanud üheks maailma juhtivaks kange alkoholi margiks. Rääkides suhkruroo viinast, viidatakse ikka Cachaca 51’le.

CACHACA
Cachaca 51 on originaalne. See valmistatakse suhkruroost, mis tükeldatakse pisikesteks tükkideks, purustatakse, sõelutakse ja filtreeritakse eemaldamaks kiud ja muud ebapuhtused. Jäägid kasutatakse ära kui kütus, saamaks hilisema protsessi tarvis energiat. Puhastatud suhkruroo massile lisatakse pärm ja fermentatsiooni tulemusena saadakse nö. suhkruroo vein. Vein destilleeritakse ja selle tulemusel saadakse kaks erinevat jääkprodukti – suhkruroo piiritus ja sete, mis eraldub destilleerimise käigus. Sete kasutatakse ära loodussõbraliku väetisena aga piiritus, mis teise komponendina saadakse, segatakse pärast mõningast “rahunemisaega” demineraliseeritud vee ja vähese suhkrusiirupiga. Peale spetsiaalset filtreerimist ongi Cachaca 51 valmis villimiseks.

KVALITEET
Cachaca 51 kõrge kvaliteedi tunnistuseks on kvaliteedisertifikaadid ISO 9002 ja ISO 14001. ISO 9002 on tootmise kvaliteedi sertifikaat ja ISO 14001 on tootmise loodusesõbralikkuse näitaja. Mõlemad sertifikaadid demonstreerivad, et Caschaca 51 kuulub maailma kvaliteetseimate jookide hulka tõestades sellega, et kõrge kvaliteet on üks paremaid ideid. Kõik see sobib kokku samba, jalgpalli, karnevali ja muude asjadega, mida brasiillased väga-väga hästi teavad ja tunnevad ning millega on tegelenud kogu Brasiilia ajaloo jooksul.

www.cachaca51.com.br

 

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen