fbpx

COCCHI VERMOUTH AMERICANO BIANCO 16,5% 75CL

Tooteliik Vermut
Magususe aste Poolkuiv
Päritolumaa Itaalia
Piirkond Piemonte
Alkoholisisaldus 16,5%
Aroom Leedripuu õied, koirohi, mõruapelsini koor.
Maitse Maitse on kerge ja ürdine ning meeldivalt mõrkjas, väga heas tasakaalus.
Serveerimistemperatuur Klassikalises versioonis serveeritakse seda hästi jahutatult 4°C juures jääkuubikutega kokteiliklaasis, millele on lisatud seltzer, et vabastada kõik selle aroomid ja parfüümsus.
Saadaolevad mõõdud 75 cl
Kogus kastis 6 pdl
Koostis vein, suhkur, alkohol, aromaatsete ürtide infusioon ja vürtsid.

Kirjeldus

Cocchi Americano on 1891. aastal Giulio Cocchi poolt loodud aromatiseeritud vein, mis on sellest ajast peale algse retsepti järgi katkestusteta toodetud. Nimi “Americano” tuleneb nii ürtide ja vürtside lisamisega mõruks tehtud alkoholist (“amaricato”) kui ka ameeriklaste harjumusest juua vermutit jää ja soodaga. Giulio Cocchi originaalretsepti järgi toodetud Cocchi Americano on Astis tunnustatud kui par excellence aperitiiv – tõeline killuke meie linna ajaloost. Selle sildil on originaalne 30ndatel kujundatud futuristlik kukk, mis esindab tema aperitiivi funktsiooni (“äratab isu”) ning on üks Asti linna sümbolitest.

Tootja: COCCHI

Vermut on aromatiseeritud vein, mis on kangendatud ja maitsestatud vürtside ja ürtidega, sealhulgas Artemisia (koirohi).

COCCHI on 130 aastat tagasi loodud pereettevõte, kes hakkas tootma premium vermuteid Piemontes, mis said laialdase tuntuse oma kvaliteedi ja maitseomaduste poolest. Cocchi vermutid on ajakirja Drinks International andmetel olnud kuus aastat järjest enimmüüdud ja populaarseimate kaubamärkide seas.

Pärast avamist sulgege pudel korgiga.

Pärast avamist hoida jahedas ja tarbida kuu jooksul peale avamist.

 

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen