fbpx

DONATIEN BAHUAUD MUSCADET SÉVRE ET MAINE « LE MASTER »

Päritolumaa Prantsusmaa
Piirkond Loire Valley, Muscadet Sèvre-et-Maine AOP
Viinamarjasort 100% Melon de Bourgogne
Valmistamine “Le Master” Muscadet Sèrve-et Maine vein on küpsenud 12 kuud maa-alustes veinivaatides sur-lie meetodil, mis on iseloomulik Nantesé piirkonnale ning edasi areneb vein 12 kuud pudelis.
Alkoholisisaldus 12%
Värvus helekollane, kirgas
Aroom Aroom on värske, puuviljane ja mineraalne. Tunda heledaid luuvilju- aprioos, virsik, rohelisi õunu, floraalseid noote, pärnaõisi ja kummelit ning tsitruselisi, sidrunikoort.
Maitse Maitse on värske, kuiv, puuviljane ja mineraalne. Tunda küpseid puu-ja luuvilju, sidrunikoort, mineraalsust, aimatavat soolakust, värskust ja head happesust. Järelmaitse on puuviljane ja mineraalselt tsitruseline.
Toidusoovitus Aperitiiv, mereannid, kammkarbid, grillitud krevetid, kalast valmistatud eelroad ja suupisted, küpsetatud valge kala ja juustuvaliku juurde.
Serveerimistemperatuur jahutatult 8-10°C klassikalisest Bordeaux valgeveini pokaalist.
Saadaolevad mõõdud 75 CL

Kirjeldus

Istikutihedus: 7000 viinapuud/ ha

Viinapuude vanus: 35+ aastat

Jääksuhkur: 2g/L

Veinimaja on loodud 1929.a. Loire Valley´s Donatien Bahuaud´I poolt, kes oli Château Cassemichère mõisaomanik. Melon de Bourgogne viinapuuaiad paiknevad Nantés´I piirkonna põhjapoolses osas ja “Le Master” veini valmistamiseks kasutatakse parimaid viinapuuaedasid.

Säilitamispotentsiaal: 10 aastat.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen