ELIJAH CRAIG SMALL BATCH BOURBON WHISKEY 70 CL

Tooteliik Whisky
Päritolumaa Ameerika Ühendriigid
Piirkond Kentucky
Alkoholisisaldus 47%
Värvus Tume merevaik
Aroom Täidlane, ilusas magusas tasakaalus tamm, iiris, vürtsikad küpsetatud puuviljad
Maitse Rikkalik ja mahe, vihjed küpsetatud õuntele ja vürtsidele, tunda vanilli ja tumedat šokolaadi. Järelmaitse pikk, rikkalik, tammine ja magus.
Toidusoovitus Sobib ideaalselt puhtalt jääga tarbimiseks ning kõrvale soovitame serveerida kirsse, mureleid või tumedat šokolaadi.
Saadaolevad mõõdud 70 cl
Kogus kastis 12

Kirjeldus

Elijah Craig Small Batch bourboonviski – super premium viski

1789 aastal sai pastor-kirikuõpetaja Elijah Craig kuulsaks kui „bourboonviski isa“, sest ta oli esimene kes hakkas kasutama seestpoolt tugevasti põletatud ja söestunud tammevaate. Tulekahju tõttu põles osa vaate seest ja Elijah otsustas oma viskivarud nendesse vaatidesse valada. Tulemuseks oli teistsugune ja palju huvitavam, aromaatsem viski. Heaven Hilli viskimeistrid on Elijah Craigi tammevaatide kasutuse oskustest innustatuna lihvinud „small batch – väikese partii“ valmistamise oskused perfektsuseni enne kui seda bourboonviski valmistamise meetodit hakati ametlikult nii kutsuma. Viskimeistrid valivad parimate omadustega viskivaadid laagerdumise lao keskmiselt korruselt ja segavad nendest väikestest kogustest kokku esmaklassilise bourboonviski.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen