fbpx

ESPIRITU DE CHILE EXPLORADOR SAUVIGNON BLANC 75CL

Magususe aste Kuiv
Päritolumaa Tšiili
Piirkond Leyda Valley
Viinamarjasort 100% Sauvignon Blanc
Korje Viinamarjad korjatakse käsitsi, märtsikuus Leyda Valley´st. Leyda Valley asub 12 km kaugusel Vaiksest ookeanist ja pealinnast Santiagost lääne suunas (33°S) . Kliima on tugevasti mõjutatud Humboldt´I hoovusest ja ookeani mõju viinamarjade kasvamisele on märkimisväärne.
Valmistamine Viinamarjad pressitakse ja edasi toimub kontrollitud temperatuuril fermentatsioon (13-15°C). Edasi areneb vein terasvaadis, et tagada veinis olev värskus ja puuviljane karakter.
Alkoholisisaldus 13 % vol
Värvus Värvus: helekollane, kirgas, roheka alatooniga.
Aroom Aroom on värske, karge ja puuviljane. Tunda värskeid ürte, rohelisi õunu, tsitruselisi- laimikoort, karusmarju ja mineraalseid noote.
Maitse Maitse on värske, kuiv ja puuviljane. Tunda värskeid tsitruselisi ja rohelisi puuvilju, rohelisi ürte, sparglit ja mineraalsust. Järelmaitse on värskelt puuviljane ja mineraalselt tsitruseline.
Toidusoovitus Aperitiiv, mereannid, sinimerekarbid, kalast ja kanalihast eelroad, rohelised salatid kana ja kalaga, kitsejuustu salatid ja valgehallitusjuustud.
Serveerimistemperatuur jahutatult 8-10°C klassikalisest Bordeaux valgeveini pokaalist.
Saadaolevad mõõdud 75 CL
Kogus kastis 6 pdl

Kirjeldus

Pinnas: Graniit, lubjakivi

Jääksuhkur: 2,5 g/L

Säilitamispotentsiaal: 3-4 aastat

 

Uhkusega saame tõdeda, et see vein on saanud juba suurepärast tagasisidet ja saavutanud väärikaid punkte James Suckling veinikriitikult.

 

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen