fbpx

GIN SUL DRY GIN 50 CL

Tooteliik Džinn
Päritolumaa Saksamaa
Alkoholisisaldus 43%
Värvus läbipaistev, keskmisest suurema viskoossusega.
Aroom kerge, õrnalt magus, kuusevõrsed, valge pojeng.
Maitse Esile kerkivad sametiselt magusad noodid, milles peidavad end kollane tsitrus, lavendel, erinevad piprad. Järelmaitses mängivad tugevat rolli magusad puuviljad.
Serveerimistemperatuur Serveerida puhtalt toatemperatuuril või kokteilides.
Saadaolevad mõõdud 50 CL
Kogus kastis 6 pdl

Kirjeldus

Gin Sul haarab endasse Saksamaa täpsuse ja Portugali temperamendi.

Värske, pehme ja sametine on sõnad, mis kõlavad inimeste suudelt esimesena kui nad seda maitsevad. Maitset kujundavad väga hoolikalt valitud ürdid, mis on destillaadi sisse lisatud grammi täpsusega.

See on ainuke Saksamaalt Hamburgist pärit dzinn, mille juured ulatuvad Portugali. See on tõestuseks sellele kui väga nad armastavad seda riiki Lääne-Euroopa lõunapoolses otsas.
Gin Sul on valmistatud väga väikestes partiides. Lihtne, värske, hoolikalt valitud ürdid, Vahemere tsitruse noodid – need on märksõnad, mis iseloomustavad seda ekslusiivset džinni.

Kadakamarjad, koriander, värsked sidrunid Portugalist, rosmariin, piprad, lavendel ja kiviroosikuõied on vaid mõned koostiosad, mis püüavad Gin Sul-i eripära pudelisse.

Gin Sul villitakse käsitsi erilistesse valgetesse pudelitesse. Pudelid on valmistatud kivikeraamikast, seejärel kuumutatud ja värvitud. Ajaloost on teada, et genever ja džinn villiti kunagi sellistesse kivikeraamika kannudesse, et kaitsta jooki päikese ja temperatuuri eest, et toode säilitaks oma algupärase maitse.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen