fbpx

GLENGLASSAUGH REVIVAL

Tooteliik Whisky
Päritolumaa Šotimaa
Piirkond Speyside
Alkoholisisaldus 46%
Värvus Vask
Aroom Magus karamell ja iiris, pähkline šerri, piimašokolaad ja mesi. Kuivatatud ploom, jõhvikas ja apelsin. Karamell ja söestunud tamm.
Maitse Magus, ümmargune ja kreemjas. Apelsinid, ploomid, kirss ja pähkel, šokolaad, meemõdu, šerri ja pehme vürtsikas tamm. Järelmaitse keskmise pikkusega, hõõgveini vürts, šerri ja karamell.
Saadaolevad mõõdud 70 CL
Kogus kastis 6

Kirjeldus

Revival on esimene viski mis tuli müügile peale tehase 20 aastast vaikelu. Glenglassaugh Revival on heas tasakaalus segu punase veini  ja värsketes burbooni vaatides küpsenud viskist, mis on saanud lõppviimistluse klassikalises šerrivaadis. Glenglassaugh Revival on villitud 46% alkoholisisaldusega, on külm-filtreerimata ja sellele ei ole lisatud värvaineid. Glenglassaugh Revival on suurepärane highland tüüpi linnaseviski, aga siiski erilise rannikusarmiga.

Glenglassaugh Viskivabrik, mis asub kuulsast Šotimaa rannast –  Sandend Bay’st idas, asutati 1875 aastal kolonel James Moir poolt. Viskivabrik sai kiiresti kuulsaks kui hea ja kvaliteetse viski tootja ja tootmismahud kasvasid kiiresti. James Moir ajas viskiäri koos kahe vennapojaga aastani 1892, mil Glenglassaugh müüdi Highland Distillersile. 1960 aastal viidi Glenglassaugh viskitehases läbi moderniseerimine ja tootmine jätkus aastani 1986, kui töö peatus ja tehas konserveeriti.

Glenglassaugh viskivabrik elas vaikelu üle 20 aasta, kuni rühm investoreid selle detsembris 2008 uuesti käivitas. 2013 aastal liikus Glenglassaugh viskivabrik Benriach Distillery Company omandisse, eesmärgiga tuua see eriline viskivabrik täielikult elule tagasi, tagades selleks vajalikud investeeringud, tähelepanu ja hoole.

Glenglassaugh viski valmistatakse kõrgema sordi Šoti linnastest, traditsioonilisel destilleerimismeetodil, põhitähelepanuga kvaliteedil. Ajal mil paljud viskivabrikud on suuremas osas oma töö automatiseerinud, valmib Glenglassaugh viski siiamaani väikese pühendunud meeskonna käsitööna. Glenglassaugh viski küpseb aeglaselt hoolikalt valitud vaatides Glenglassaugh rannikuäärsetes ladudes.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen