fbpx

HARTWALL ORIGINAL JAFFA 50CL

Tooteliik Karastusjook
Päritolumaa Soome
Saadaolevad mõõdud 50 cl
Kogus kastis 24 pdl

Kirjeldus

Hartwall Jaffa tootmine sai alguse juba 1949. aastal. Vaatamata oma populaarsusele kodumaal ei ole Jaffa jäänud kunagi loorberitele puhkama, seda enam, et konkurendid on püüdnud seda igati jäljendada (Jaffa nime ei saa patentida, sest see on Iisraelis asuva linna nimi). Hartwall Jaffa pidev tootearendus, uute karastusjoogitrendide põhjalik uurimine ja innovatiivsed tehnoloogiad on toonud turule uudseid maitseid ning pakendeid. Hartwalli jaoks on samas oluline järgida traditsiooni, hoida tippkvaliteeti ja kasutada naturaalseid tooraineid.

Hartwall Original Jaffa on apelsini maitseline karastusjook millest Hartwall Jaffa edulugu sai alguse. Valmistamisel on kasutatud kontsentreeritud apelsinimahla.

Koostisosad: vesi, suhkur, apelsinijoogi kontsentraat (vesi, apelsinimahl kontsentreeritud apelsinimahlast (2%), happesuse regulaatorid (sidrunhape, kaaliumvesiniktsitraat), looduslikud lõhna- ja maitseained, stabilisaatorid (pektiin, propüleenglükoolalginaat, jaanileivapuujahu), antioksüdant (askorbiinhape), toiduvärvid (beetakaroteen, apo-karotenaal), süsihappegaas, säilitusaine (kaaliumsorbaat).