fbpx

LATITUDE 59

Tooteliik Džinn
Päritolumaa Eesti
Alkoholisisaldus 59,2% vol
Aroom Jõuliselt ja maskulliinselt intensiivne ning vürtsikas. Esile kerkivad pehme kadakamari ja lagrits, puuviljasust ning magusust toovad juurde värske kurk, küps apelsin, mango, apelsinikoor ja magus sidrun. Mahlakat värskust lisab delikaatne vesimündi nüanss.
Maitse Esmalt soe ja ümar, siis hakkab esile tulema džinni maskuliinsem pool, mis muudab maitse kuivaks ja jõuliseks. Lisaks torkivale kadakamarjale lisavad karakterit pikalt kestev karamelliseeritud sidrun, mündine värskus ja puuviljasus. Lõppakordiks jääb delikaatne vürtsine järelmaitse kombineeritud puuviljasusega.
Saadaolevad mõõdud 20 CL; 50 CL
Kogus kastis 6

Kirjeldus

Aeg-ajalt tuleb tahtmine esitada endale erineva suurusega väljakutseid. Näiteks väikene väljakutse on lugeda läbi paks raamat, suur aga testida oma piire ja käia seal, kuhu muidu ei satuks. Põhjamaiselt karge käsitöödžinn Latitude 59 armastab väljakutseid. Sest ta ise on üks.

Inspireeritud Eesti laiuskraadist, klassikaline Old Navy džinn tõelisele džinnisõbrale – tõsiselt karge.

Metsise brändi loojateks on suured džinnisõbrad, kes unistasid sellest, et saaks seda endale kraanist ise lasta. Alguses lasid nad seda vaid endale rohke jääga täidetud klaasi ja see maitses hästi. Nüüdseks on see villitud pudelitesse, et ka kõik teised džinnisõbrad saaksid sellest osa. Seda on ilus ka pudelis vaadata, kuid peamiselt on see tehtud nautimiseks, et lasta headel asjadel enda juurde tulla. 

Metsise põnevaid kvaliteetdžinne on pärjatud juba mitmete auhindadega. Kõik džinnid on valmistatud mahepiiritusest, rukkipõllud, kust vili on korjatud asuvad Ida-Virumaal, Kalvi mõisa ümbruses. Džinnide valmistamisel kasutatakse kodumaist kadakat ja teisi puhtaid maitseid.

*Latitude 59 džinnile on omistatud “World Gin Award 2018”  auhind, kui Eesti parim Navy.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen