fbpx

LOUIS RAISON CIDRE DELICE ROUGE

Tooteliik Siider
Magususe aste Poolmagus
Päritolumaa Prantsusmaa
Piirkond Britannia
Valmistamine L.Raison "Rouge Delice" siider on valmistatud unikaalsest punase viljalihaga õunasordist „Rouge Delice“. Õunad kasvavad L.Raison´i õunapuu aedades Britannias.
Maitse Värske, kerge, magushapu õunasus, puuviljane, heas tasakaalus.
Toidusoovitus Sobib ideaalselt aperitiiviks, juustuvaliku ja õunadessertide juurde.
Serveerimistemperatuur jahutatult 6-8° C juures.
Maht 33 cl
Koostis Õunamahl (millest 10% on Rouge Délice õuna õunamahl), fruktoos, süsinikdioksiid, happed: sidrunhape. Sisaldab sulfiteid.

Kirjeldus

Louis Raison siidrimaja lugu sai alguse 1923. a, kui tema isa alustas käsitöösiidrite valmistamisega Britannias. Aastal 1934, hakkas Louis Raison (olles vaid 14 aastane) õppima isa kõrvalt siidri valmistamise oskusi ja saladusi ning peale II maailmasõda, 1945. a asus Louis Raison´i isa juhtima siidrimaja. Tema isa oli esimene siidrimeister Prantsusmaal, kes alustas siidrite villimisega pudelisse ning nende populariseerimist Prantsusmaal. Tänaseks on Louis Raison siidrid turuliidrid Prantsusmaal ning tuntud kõikjal maailmas! Siidrimaja omab Britannias suuri õuna- ja pirnipuu aedasid ning nendes õunapuu aedades kasvab unikaalne roosa viljalihaga „Rouge Delice“ õunasort, millest on valmistatud ka Louis Raison Rouge Delice roosa siider.

Säilitada kuivas ja jahedas kohas.

Parim enne lõppu vaata etiketilt!

Tootja veebileht: www.louisraison.com

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen