fbpx

MARTIN MILLER´S ORIGINAL GIN

Tooteliik Džinn
Päritolumaa Inglismaa
Alkoholisisaldus 40%
Värvus Värvitu, selge
Aroom Kadakas, kassiakoor, lagritsajuur, koriander, tsitrus
Maitse Esmalt tõuseb esile tsitruse maitse, millele järgnevad kadaka noodid. Järelmaitse on pehme ning selles on tunda kassiakoore noote, mis annab džinnile meeldiva sügavuse.
Saadaolevad mõõdud 5cl; 70cl
Kogus kastis 12 pdl; 6 pdl

Kirjeldus

Sündinud armastusest, kinnisideest ning tükike hullusest – Martin Miller’s Gin loodi 1999 tõelise džinni-armastaja Martin Milleri ning tema kahe sõbra David Bromige ja Andreas Versteegh poolt.
Martin Miller’s Gin on esimene kaasaegne preemium džinn maailmas. Vaatamata oma noorele vanusele on Martin Miller’s Gin viimase kümne aasta jooksul võitnud maailmas enim auhindu.

Martin Miller’s džinni valmistamisel kasutatakse kümmet erinevat ürti, mille hulka kuuluvad: kadakamari, koriander, angeelika-, lagritsa- ja iirisejuur, kassiakoor, muskaatpähkel, apelsinikoor, sidrunikoor, laimiõli.
Toodetakse pot still (padadestillaatsioon) meetodil kahest erinevast destillaadist – tsitruselised destilleeritakse eraldi ülejäänud ürtidest.
Seejärel kaks erinevat destillaati segatakse ja matsereeritakse ehk leotatakse veel vähemalt 10 päeva. Selline kahekordne protsess annab tootele tsitruseviljadest tuleneva värskuse, mis puudub teistel džinnidel.
Kui destilleerimine on läbi, rändab džinn 3000 miili ja jõuab Borgarnes’i – külla, mis asub Islandi läänerannikul, kus sellele lisatakse puhtaim vesi maailmas. Vesi pärineb sulanud liustikest, mis on looduslikult filtreeritud vulkaaniliste kivimite poolt.

Serveerimisviis: Ideaalne kokteilides, puhtalt või jääga.

 

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen