fbpx

MARTIN MILLER´S WESTBOURNE DRY GIN

Tooteliik Džinn
Päritolumaa Inglismaa
Alkoholisisaldus 45,2%
Värvus Värvitu, selge.
Aroom Kadakas, kassiakoor, muskaatpähkel.
Maitse Rikkalik ja vürtsine, domineerib kadakamari. Vürtsidest tõusevad esile kassia ja muskaatpähkel.
Saadaolevad mõõdud 70 cl
Kogus kastis 6 pdl

Kirjeldus

Sündinud armastusest, kinnisideest ning tükike hullusest – Martin Miller’s Gin loodi 1999 tõelise džinni-armastaja Martin Milleri ning tema kahe sõbra David Bromige ja Andreas Versteegh poolt.
Martin Miller’s Gin on esimene kaasaegne preemium džinn maailmas. Vaatamata oma noorele vanusele on Martin Miller’s Gin viimase kümne aasta jooksul võitnud maailmas enim auhindu.

Martin Miller’s džinni valmistamisel kasutatakse kümmet erinevat ürti, mille hulka kuuluvad: kadakamari, koriander, angeelika-, lagritsa- ja iirisejuur, kassiakoor, muskaatpähkel, apelsinikoor, sidrunikoor, laimiõli.
Toodetakse pot still (padadestillaatsioon) meetodil kahest erinevast destillaadist – tsitruselised destilleeritakse eraldi ülejäänud ürtidest.
Seejärel kaks erinevat destillaati segatakse ja matsereeritakse ehk leotatakse veel vähemalt 10 päeva. Selline kahekordne protsess annab tootele tsitruseviljadest tuleneva värskuse, mis puudub teistel džinnidel.
Kui destilleerimine on läbi, rändab džinn 3000 miili ja jõuab Borgarnes’i – külla, mis asub Islandi läänerannikul, kus sellele lisatakse puhtaim vesi maailmas. Vesi pärineb sulanud liustikest, mis on looduslikult filtreeritud vulkaaniliste kivimite poolt.

Serveerimisviis: Ideaalne džinn klassikaliste kokteilide ja martinide valmistamiseks.

 

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen