fbpx

METSIS BARREL AGE HANDCRAFTED GIN

Tooteliik Džinn
Päritolumaa Eesti
Alkoholisisaldus 44% vol
Värvus Kirgas, kesmise viskoossusega, õlgkollase helgiga.
Aroom Pehme ja sügav. Kadakamarjale ja koriandrile lisaks kerkivad esile troopiliste puuviljade noodid – banaan, mango, melon. Lisanduvad magusad vürtsid ja mesised noodid – vanilje, röst, toffee, meekärg.
Maitse Algus on ümar ja pehme. Esile tõusevad puuviljased nüansid – aprikoos ja virsik, mida peagi täiendavad kadakas ning apelsinikoor, mis oskusklikult kombineeritud kaneeli ja muskaadi maheda vürtsikusega. Tammevaat lisab sügavust koos iseloomulike vaniljeste nootidega. Järelmaitses jääb kestma delikaatne tammeröst ja mänglev piprasus.
Saadaolevad mõõdud 20 CL; 50 CL
Kogus kastis 6

Kirjeldus

On teada-tuntud tõde, et mõni asi muutub ajaga järjest paremaks. Metsise tammevaatides laagerdunud käsitöödžinn on üks säärastest nähtustest, sest ta pole kärsitu ning võtab aja möödumist vabalt. Ta ootab kannatlikult, et muutuda paremaks ja pakkuda kõrgema klassi elamust.

Klassikaline Metsis on laagerdunud 2-3 nädalat väikestes 30 l tammevaatides.

Metsise brändi loojateks on suured džinnisõbrad, kes unistasid sellest, et saaks seda endale kraanist ise lasta. Alguses lasid nad seda vaid endale rohke jääga täidetud klaasi ja see maitses hästi. Nüüdseks on see villitud pudelitesse, et ka kõik teised džinnisõbrad saaksid sellest osa. Seda on ilus ka pudelis vaadata, kuid peamiselt on see tehtud nautimiseks, et lasta headel asjadel enda juurde tulla. 

Metsise põnevaid kvaliteetdžinne on pärjatud juba mitmete auhindadega. Kõik džinnid on valmistatud mahepiiritusest, rukkipõllud, kust vili on korjatud asuvad Ida-Virumaal, Kalvi mõisa ümbruses. Džinnide valmistamisel kasutatakse kodumaist kadakat ja teisi puhtaid maitseid.

*Metsis Barrel Age Handcrafted  džinnile on omistatud “Berlin International Spirits Competition 2018” pronks medal.

 

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen