fbpx

METSIS BLUE EDITION

Tooteliik Džinn
Päritolumaa Eesti
Alkoholisisaldus 44% vol
Värvus Kirgas, läbipaistev sinine.
Aroom Keskmise intensiivsusega. Esile tõuseb kadakamarja vürtsikus, mida täiendavad mahlakas sidrun, koriander, delikaatsed lillelised (alpikann, roos) ja puuviljased nüansid. Taamal mandariin, kuivatatud aprikoos ja kaneel.
Maitse Ümar ja puuviljane. Esile tõusedvad aprikoos ja magus mandariin, lisanduvad ürdisemad ja maisemad nüansid – fenkol, kadakamari. Värskust toob maitsesse mahalaks sidrun. Delikaatne lilleline nüanss lisab juurde komplekssust. Järelmaitses tõusevad esile õrnalt vürtsikad kaneel ja koriander.
Saadaolevad mõõdud 20 CL; 50 CL
Kogus kastis 6

Kirjeldus

Sinisega meenub palju kaunist… Unenäod on sinised. Laguun ka. Loomulikult taevas. Esmaspäev on vahel sinine. Doonau ja ookean alati. Nüüd lisandub sinikarva perre ka üks maagiline kokteilidžinn – Metsis Blue Edition. Lisa vaid oma lemmiktsitrus või meelistoonik ning naudi värvide võrgutavat tantsu.

Meie peamine London Dry Gin – Metsis.
Suurepärase lõhna ja maitsega. Sinine värvus on saadud Clitoria ternatea taimest.

Metsise brändi loojateks on suured džinnisõbrad, kes unistasid sellest, et saaks seda endale kraanist ise lasta. Alguses lasid nad seda vaid endale rohke jääga täidetud klaasi ja see maitses hästi. Nüüdseks on see villitud pudelitesse, et ka kõik teised džinnisõbrad saaksid sellest osa. Seda on ilus ka pudelis vaadata, kuid peamiselt on see tehtud nautimiseks, et lasta headel asjadel enda juurde tulla. 

Metsise põnevaid kvaliteetdžinne on pärjatud juba mitmete auhindadega. Kõik džinnid on valmistatud mahepiiritusest, rukkipõllud, kust vili on korjatud asuvad Ida-Virumaal, Kalvi mõisa ümbruses. Džinnide valmistamisel kasutatakse kodumaist kadakat ja teisi puhtaid maitseid.

*Metsis Blue džinnile on omistatud “Eesti Parim Toiduaine 2019”  auhind, kui Parim jook Põhja-Eesti väikeettevõttelt.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen