fbpx

METSIS HANDCRAFTED GIN

Tooteliik Džinn
Päritolumaa Eesti
Alkoholisisaldus 44% vol
Värvus Viskoossne, kirgas, läbipaistev.​
Aroom Intensiivne ja särtsakas. Aroomis tulevad esile värske poolküps kadakamari, tsitrusviljad (laim, sidrunikoor) ning värske ja vürtsikas coriander. Taustal lisavad nüansse mandariin, kuivatatud aprikoos ja kaneel.
Maitse Esmamaitse on ümar. Kadakamarjale lisavad maitseid särtsakas koriander, värskust ja mahlakust toovad küpsed tsitrused. Vürtsi lisavad delikaatne fenkol ja järelmaitses kestma jääv ingver. Maitse on kauakestev. Heas tasakaalus kuiv džinn.
Saadaolevad mõõdud 20 CL; 50 CL; 70 CL
Kogus kastis 6

Kirjeldus

Metsis on lind, kelle sillerdav ja naksutav laul kostab sadade meetrite kaugusele. See laul troonib alati metsahittide tipus ning on üks põhjustest, miks just see vahva metskana on käsitöödžinni nimeks, näoks ja esindajaks. Sest ka meie tahame kosta kaugele.
Klassikaline London Dry Gin, mille suurimaks plussiks on suurepärased lõhna- ja maitseomadused.

Metsise brändi loojateks on suured džinnisõbrad, kes unistasid sellest, et saaks seda endale kraanist ise lasta. Alguses lasid nad seda vaid endale rohke jääga täidetud klaasi ja see maitses hästi. Nüüdseks on see villitud pudelitesse, et ka kõik teised džinnisõbrad saaksid sellest osa. Seda on ilus ka pudelis vaadata, kuid peamiselt on see tehtud nautimiseks, et lasta headel asjadel enda juurde tulla. 

Metsise põnevaid kvaliteetdžinne on pärjatud juba mitmete auhindadega. Kõik džinnid on valmistatud mahepiiritusest, rukkipõllud, kust vili on korjatud asuvad Ida-Virumaal, Kalvi mõisa ümbruses. Džinnide valmistamisel kasutatakse kodumaist kadakat ja teisi puhtaid maitseid.

*Metsis Handcrafted džinnile on omistatud “World Gin Award 2018”  auhind, kui Eesti parim London Dry Gin ja “Berlin International Spirit Competition 2018” hõbe medal.

 

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen