fbpx

MR. MUSCLE PLEKIEEMALDUSVAHEND 500 ML

Kogus hulgipakendis 6 tk
Maht 500 ml

Kirjeldus

Eemaldab toidu-, rasva-, vere ja rohuplekid, meikimisvahendite- ning higijäljed. Lahustab pleki ja mustuse mõne minutiga. Pesu ei vaja spetsiaalset leotamist, eelpesu ega küürimist. Kasutada regulaarselt kaenlaaluste ja kätiste pesemisel, et mustus ei saaks imbuda riidesse. Sobiv kõikidele vees pestavatele värvikindlatele kangastele. Kui te ei ole kindel materjali värvipidavuses, proovige vahendit õmblusvarul või riide muul mitte väljapaistval osal.

KASUTAMINE. 1.Tõmmata kork üles. 2. Pritsida rohkelt ainet määrdunud kohtadele. 3. Lasta mõjuda u 1 minut, kui mustus on imbunud riidesse siis kauem. Seejärel pesta riided pesupulbriga nagu tavaliselt kas pesumasinas või käsitsi. Ära lase plekieemaldajal nahal kuivada.

ÄRRITAB NAHKA. Silmade kahjustamise tõsine oht. Aurud võivad põhjustada uimasust ja peapööritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Vältida pikaajalist kokkupuudet nahaga.

Koostisosad: Alkoholi C 12-14 ja C13-15. 5-kloori-2-metyyli-2H-isotiatsol-3-onin ja 2-metyyli-2H-isotiatsol-3-onin.
Võib tekitada allergilist reaktsiooni.