fbpx

NORMINDIA BARREL AGED GIN 70CL

Tooteliik Džinn
Päritolumaa Prantsusmaa
Piirkond Normandia
Valmistamine 4-12 päeva toimub matseratsioon roostevabast terasest vaadis. Väike vasest katel lisab pehmust ja annab toote struktuurile ümarust. Edasi areneb džinn 6 kuud Calvados Coquerel Bourbon vaadis. Normindia Barrel Aged Gin on 100% valmistatud ja villitud Domaine du Coquerel tehases.
Alkoholisisaldus 44,1%
Värvus Värvus on merevaigukollane.
Aroom Aroom on pehme, sametine, puuviljane, tunda küpseid õunu, kollaseid tsitruseviljasid ja ürte.
Maitse Maitse on värske, puuviljane, pehme, tunda kerget vürtsi, lillelisust, vaniljesust. Järelmaitse pehme ja sametine.
Saadaolevad mõõdud 70 cl
Kogus kastis 6
Koostis Koostises on 15 hoolikalt valitud maitsetaime, mille pehmus, magusus, vürtsikus on viidud ideaalsesse tasakaalu.

Kirjeldus

Tootja: Domaine du Coquerel


Normindia džinn valmib Loode-Prantsusmaal Normandias Calvados Coquerel mõisas.
Ettevõtte tegevdirektor (CEO) Pierre Martin elas vahepeal mitmeid kuid Indias, kus ammutas rohkelt teadmisi sealsetest vürtsidest ja ürtidest. See huvitav kogemus jättis temasse väga sügava jälje ning kui ta leidis vanast, 1765. aastast pärinevast perekonnaraamatust “La Chymie du Goût et de l’Odorat”, Prantsusmaa kuninga – Louis XV poolt kinnitatud kadaka destillaadi retsepti, tekkis tal huvi valmistada Calvados Coquerel´s oma džinn.
Džinn ongi oma nime saanud sõnapaaridest Normandia + India = Normindia.

Nii sündis Normindia džinn, milles on äärmiselt hoolikalt valitud maitsetaimed ning mille mille pehmus, magusus ja vürtsikus on viidud ideaalsesse tasakaalu.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen