fbpx

NORMINDIA BIOLOGIQUE ORGANIC GIN 70 CL

Tooteliik Džinn
Päritolumaa Prantsusmaa
Piirkond Normandia
Valmistamine Normindia Biologique Organic GINi valmistamisel on kasutusel uus ja ainulaadne retsept. GIN´i valmistamiseks alkohol ja botaanilised koostisosad on sertifitseeritud orgaaniliselt. Matseratsioon botaaniliste ürtidega toimub 4-12 päeva roostevabast terasvaadis. Gin on valmistatud ja villitud Domaine du Coquerel tehases Loode-Prantsusmaal, Normandias.
Alkoholisisaldus 41,4% vol
Maitse Värske, küpselt puuviljane, tunda kadakamarju, rohelisi õunu, tsitruselisi - sidrun, apelsin, verigreip; magusaid vürtse - ingver, koriander ja muskaatpähkel.
Saadaolevad mõõdud 70 cl
Kogus kastis 6 pdl

Kirjeldus

Tootja: Domaine du Coquerel

Koostises on 15 hoolikalt valitud maitsetaime, mis on orgaaniliselt sertifitseeritud. Maitsetaimede ja ürtide pehmus, magusus ja vürtsikus on ideaalses tasakaalus.

Serveerimine: Sobib nautimiseks imeliselt järgmistes kokteilides – Gin & Tonic, Negroni, Tom Collins, Gimlet BIO laimidega.

Märksõnu:

 • Normindia Gin lugu:
  Normindia GIN valmib Loode Prantsusmaal, Normandias, Calvados Coquerel mõisas. GIN valmistamine Calvadoses on suures osas tänase CEO Pierre Martin Neuhaus idee ja looming. Pierre elas Indias ja seal ta puutus kokku ürtide ja vürtsidega ning ammutas ideid oma GIN loomiseks. Organic GIN valmistamiseks kasutatakse orgaaniliselt sertifitseeritud baastoorainet ja ürte.
 • Normindia GIN nime lugu: Normindia= Normandia (koht, kus GIN valmib)+India (kus Pierre ideid ja inspiratsiooni kogus).
 • Normindia GIN, pudelikuju:
  Indias elades tarbis Pierre pudelivett, mis oli analoogses pudelis nagu Normindia GIN täna! Koju Normandiasse tagasi jõudes hakkas ta otsima klaasitehast, kes teeks talle analoogse pudeli Normindia GIN´i jaoks.
 • GIN´i alkoholiprotsent 41,4% vol. ja 44,1% vol. (Barrel Aged Gin):
  Pierre lemmiknumber on 9, ehk  4+1+4=9;
  Barrel Aged GIN 44,1% vol.= 4+4+1=9
 • Esietikett:
  Kuna Pierre lemmiknumber on 9, siis ka etiketil ära toodud 9 peamist ürti.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen