fbpx

PIPER HEIDSIECK BRUT 20cl

Tooteliik Šampanja
Magususe aste Kuiv
Päritolumaa Prantsusmaa
Piirkond Champagne
Alkoholisisaldus 12%
Värvus Väga kirgas ja samas õrn kuldne toon.
Aroom Värsked kevadlilled, kuid eriti tunda viirpuu aroomi. Puuviljased õuna ja pirni aroomid, kergelt röstitud sidruni aroom.
Maitse Elulisus ja värskus. Tsitruse noodid viivad teatud küpsuseni. Täidlus ja mineraalsed nüansid annavad joogile veelgi isikupärasema iseloomu.
Saadaolevad mõõdud 20 cl
Kogus kastis 24 pdl

Kirjeldus

Piper Heidsieck Cuvee Brut on väga heas tasakaalus šampanja. Iseloomustab eelkõige mineraalne isikupära.
Piper-Heidsieck Brut šampanja veinide vahekord: Pinot Noir 55%, Pinot Meunier 30%, Chardonnay 15%.

Piper-Heidsiecki veinifirma asutas 16. juulil 1785 Florens-Louis Heidsieck. Üks erakordne šampanja pühendati Prantsuse kuningannale Marie-Antoniette’le ning selle auks anti Florens-Louis Heidsieckile võimalus kuningannale oma šampanjasid esitleda. Sellest sai alguse Piper-Heidsiecki šampanjade edukäik.

Punase etiketiga Piper-Heidsieck on maailma üks tuntumatest ja hinnatumatest šampanja kaubamärkidest. Seda tuntakse esmajoones tänu paljudele filmitähtedele, nagu näiteks Marilyn Monroe’le, kellele Piper-Heidsieck oli lemmikšampanja. Piper-Heidsiecki šampanjad segatakse kokku eri aastakäikude veinidest, mis on valmistatud kõigist kolmest Champagne’i piirkonna viinamarja sordist.

Piper-Heidsiecki veinimeister Regis Camus on võitnud viimase kümne aasta jooksul kaheksa korda International Wine Challenge’i auhinna kui parim Champagne’i piirkonna veinimeister (Winemaker of the Year).

Ongoing Extravaganza Since 1785

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen