fbpx

PIPER-HEIDSIECK BRUT A.O.C. CHAMPAGNE

Tooteliik Šampanja
Magususe aste Kuiv
Päritolumaa Prantsusmaa
Piirkond Champagne
Viinamarjasort 50% Pinot Noir; 30% Meunier; 20% Chardonnay
Alkoholisisaldus 12%
Värvus Väga kirgas ja samas õrn kuldne toon.
Aroom Värsked kevadlilled, kuid eriti tunda viirpuu aroomi. Puuviljased õuna ja pirni aroomid, kergelt röstitud sidruni aroom.
Maitse Elulisus ja värskus. Tsitruse noodid viivad teatud küpsuseni. Täidlus ja mineraalsed nüansid annavad joogile veelgi isikupärasema iseloomu.
Serveerimistemperatuur 8-10 °C
Saadaolevad mõõdud 37,5 cl; 75 cl; 150 cl

Kirjeldus

Piper Heidsieck Cuvee Brut on väga heas tasakaalus šampanja. Iseloomustab eelkõige mineraalne isikupära.
Piper-Heidsieck Brut šampanja veinide vahekord: Pinot Noir 50%, Pinot Meunier 30%, Chardonnay 20%.

Piper-Heidsiecki veinifirma asutas 16. juulil 1785 Florens-Louis Heidsieck. Üks erakordne šampanja pühendati Prantsuse kuningannale Marie-Antoniette’le ning selle auks anti Florens-Louis Heidsieckile võimalus kuningannale oma šampanjasid esitleda. Sellest sai alguse Piper-Heidsiecki šampanjade edukäik.

Punase etiketiga Piper-Heidsieck on maailma üks tuntumatest ja hinnatumatest šampanja kaubamärkidest. Seda tuntakse esmajoones tänu paljudele filmitähtedele, nagu näiteks Marilyn Monroe’le, kellele Piper-Heidsieck oli lemmikšampanja. Piper-Heidsiecki šampanjad segatakse kokku eri aastakäikude veinidest, mis on valmistatud kõigist kolmest Champagne’i piirkonna viinamarja sordist. Piper-Heidsiecki veinimeister Regis Camus on võitnud viimase kümne aasta jooksul kaheksa korda International Wine Challenge’i auhinna kui parim Champagne’i piirkonna veinimeister (Winemaker of the Year).

Piper-Heidsieck valiti veinimaailmas hinnatud  konkursil “The Best Wine of the World” (BWW) 2021. aasta maailma parimaks šampanjamajaks!

Ongoing Extravaganza Since 1785

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen