fbpx

PIPER-HEIDSIECK CUVÉE SUBLIME A.O.C. CHAMPAGNE

Tooteliik Šampanja
Magususe aste Poolkuiv
Päritolumaa Prantsusmaa
Piirkond Champagne
Alkoholisisaldus 12%
Värvus Väga kirgas ja samas õrn kuldne toon.
Aroom Küps, mahlane mis sulandub maitsetega nagu karamell, vanill ja tume rumm, lisaks tunda röstitud ananassid, vanilje, pirnid ja flambeeritud banaanid.
Maitse Soe ja täidlane, suhkrustatud tsitruselised ja röstitud ananassid. Mahlakus milles kaneel ja vanill koos röstitud pirnidega.
Saadaolevad mõõdud 75 cl

Kirjeldus

Nauditavalt rikkalik ja karge Piper- Heidsieck Cuvée Sublime pakub puhast rahulolu kõrgest viimistlustasemest ja šampanja valmistamise kogemusest. Cuvée Sublime on loodud traditsioonilise Piper-Heidsieck Brut šampanja baasil, kuid sellel on väga tugev oma personaalsus. Suursugune osa sellest šampanjast on laagerdunud kauem keldrites, see šampanja on õnnistatud luksuslikkusega.

Veinide vahekord: Pinot Noir 55%, Pinot Meunier 30%, Chardonnay 15%.

Piper-Heidsiecki veinifirma asutas 16. juulil 1785 Florens-Louis Heidsieck. Üks erakordne šampanja pühendati Prantsuse kuningannale Marie-Antoniette’le ning selle auks anti Florens-Louis Heidsieckile võimalus kuningannale oma šampanjasid esitleda. Sellest sai alguse Piper-Heidsiecki šampanjade edukäik.

Punase etiketiga Piper-Heidsieck on maailma üks tuntumatest ja hinnatumatest šampanja kaubamärkidest. Seda tuntakse esmajoones tänu paljudele filmitähtedele, nagu näiteks Marilyn Monroe’le, kellele Piper-Heidsieck oli lemmikšampanja. Piper-Heidsiecki šampanjad segatakse kokku eri aastakäikude veinidest, mis on valmistatud kõigist kolmest Champagne’i piirkonna viinamarja sordist. Piper-Heidsiecki veinimeister Regis Camus on võitnud viimase kümne aasta jooksul kaheksa korda International Wine Challenge’i auhinna kui parim Champagne’i piirkonna veinimeister (Winemaker of the Year).

Ongoing Extravaganza Since 1785

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen