fbpx

SICHEL MARGAUX

Aastakäik 2009
Tooteliik Kaitstud päritolunimetusega vein
Magususe aste Kuiv
Päritolumaa Prantsusmaa
Piirkond Bordeaux
Viinamarjasort 50% Cabernet Sauvignon, 45% Merlot, 5% Petit Verdot
Valmistamine Käärimisprotsessi kiirendamiseks kuumutatakse purustatud viinamarjad 22ºC-ni. Peale kääritamist hoitakse veini 15-21 päeva terastankides, temperatuuril 30ºC. Ümberpumpamine toimub kaks korda päevas, et anda edasi maksimaalne viinamarjade ekstrakt. Pärast malolaktilist fermentatsiooni jääb vein laagerduma Prantsuse tammevaatidesse 6-8 kuuks.
Värvus Intensiivne rubiinpunane, violetse alatooniga.
Aroom Tunda vürtse, üleküpsenud tumedaid marju, moosiseid punaseid marju ning tammevanilli.
Maitse Domineerivad tumedad marjad, tunda ka tamme ja vanilli. Pehmelt sametised tanniinid harmoneeruvad kenasti veini marjasusega.
Toidusoovitus Grillitud sealiha, loomaliha steik, lambakael tumedas kastmes, uluk praeliha lõiguna, küpsed juustud.
Serveerimistemperatuur 18-20ºC
Saadaolevad mõõdud 75 cl

Kirjeldus

Perekond Sichel
1883. aastal läks Peter Sichel´i vanavanaisa Inglismaalt Bordeaux´sse, et luua seal veini kokkuostev ettevõte. Vaatamata sellele, et ettevõte on kõrge reputatsiooniga ja hästi tuntud üle maailma, on ja jääb Sichel perefirmaks. Viiel Sichel´i pojal on oluline roll, et tagada ettevõtte eesmärkide järjepidevus ning strateegia.
Peter Sichel, nende viie poja isa, suri 1998. aasta veebruaris. Ta oli 31 aastat ettevõtte juht, enne pensionile minekut 1996. aastal. Peter´it tunti, kui väsimatut Bordeaux veinide suursaadikut veinikaubanduses, tänu oma iga-aastastele aastakäigu-ja tururaportidele, mille algatajaks oli Peter´i isa – Allan Sichel 1950-ndatel.
Peter´i vanim poeg Allan Sichel on nüüd ettevõtte tegevjuht. Ta on ühtlasi ka Conseil Interprofessionel du Vin de Bordeaux (CIVB) ase-president ning Fédération du Négoce des Vins de Bordeaux president.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen