fbpx

VEEN EFFERVESCENT

Tooteliik Vesi
Päritolumaa Lapimaa
Saadaolevad mõõdud 33 cl ja 66 cl karboniseeritud

Kirjeldus

Kui vesi on rohkem kui lihtsalt vesi. Kui see on maailma pehmeim vesi. Kui see on vesi millele on viidatud, kui tõelisele „šampanjale“ teiste hulgas. See on VEEN.

VEEN allikas on peitunud sügavale muu maailma eest peitu, kaugel Lapimaa arktilises looduses. VEEN allikat on kirjeldatud, kui ülimat ja selle rikutus nitraatide poolt on lähedal 0 mg liitri kohta.

Väga madala mineraalainesisaldusega allikavett villitakse pudelisse kahes variandis:

VEEN Velvet – pehme allikavesi ja
VEEN Effervescent – õrn vahuveinilaadse mulliga karboniseeritud allikavesi.

Erakordselt väike kuivaine jääk ning nulli lähedane nitraatide sisaldus võrreldes teiste (ka premium) veedega, teeb Veen allikaveest selgelt eristuva.

 

VEEN vesi on saadaval maailma tipprestoranides, hotellides ja baarides. Maailma kõige kuulsamad peakokad pakuvad VEEN allikavett, et teha toidu nautimine veelgi meeldejäävamaks. Selle pehme „siidine“ olemus „puhastab“ toidu maitset, mitte ei lisa sinna mingeid nüansse või mineraale.

2017. aastal pärjati VEEN allikavesi kuldmedaliga Rahvusvahelisel Gurmee Vee võistlustel Pariisis, kui parim still vesi.

VEEN on samadel põhjustel hinnatud ka maailma tippbaristade seas, et kohvi enda maitseomadused ilmneksid kõige selgemalt.

Sommeljeed serveerivad VEEN allikavett koos veiniga just selle madala mineraalainete sisalduse pärast.
2010. aastal valis ajakiri “Fine Wine” VEEN Effervescent’i kui kõige sobivamaks veeks koos veiniga serveerimiseks.
Ja VEEN allikaveele antud tunnustusi jagub veelgi!

Vaimustu maailma “tipptulemusest“!