fbpx

WENNEKER ELDERFLOWER DRY GIN 70 CL

Tooteliik Džinn
Päritolumaa Holland
Alkoholisisaldus 40%
Värvus Värvitu, selge, kirgas.
Aroom Täidlane lilleliste nootidega džinnibukett.
Maitse Värske, kadakamarjadest juhitud tsitruste nootidega, lilleline ning peene tsitruselise järelmaitsega vihjega vaniljele.
Toidusoovitus Ideaalne kokteilides, puhtalt või jääga.
Saadaolevad mõõdud 70 CL

Kirjeldus

Aastal 1693 loodud Hollandi perefirma Wenneker on tuntud maailma suurima liköörisarja tootjana, millesse kuulub üle 40 erineva liköörimaitse. Pikkade tootmistraditsioonidega alkoholitootjana on tänapäeval Wennekeri tootevalikus liköörid, geneverid, džinnid, viinad ja rummid. Wenneker Elderflower Dry Gin on valmistatud väikeste seeriatena ja hoolika käsitööna.

Leedripuu õitest toodetud  jooke võib seostada Viktoriaanliku ajastuga, mil see oli eriti populaarne, kuid jälgi leedripuu jookide retseptidest võib leida isegi ammustelt Rooma Impeeriumi aegadelt. Wenneker Elderflower Dry Gin koosneb 6 destillaadist, mis on valmistatud kadakamarjadest, laimipuu õitest, sidrunikoortest, apelsinikoortest, koriandrist ja leedripuu õitest. Varasuvised leedripuu õied kargete ja mahlakate marjadega annavad Wenneker Elderflower džinnile tõeliselt värskendava ja aromaatse maitse. Leedripuu õite mesine aroom ja täidlane bukett teeb muidu karge džinni mahedamaks, leedriõie maitse on perfektselt tasakaalus džinni teiste koostisosadega.

Wenneker Elderflower Dry Gin on parim Elderflower Collins’i kokteili valmistamiseks või ka jää ning toonikuga serveerides.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen