fbpx

WENNEKER GENEVER ISLAY CASK FINISH

Tooteliik Genever
Päritolumaa Holland
Alkoholisisaldus 36%
Värvus Suviselt särav kuldne
Aroom Suitsune, tunda sidrunit, barbeque ribi, lagritsat ja suhkruroogu.
Maitse Suitsune nisu, greibikoor ja röstitud mandlid.
Saadaolevad mõõdud 50 cl

Kirjeldus

Genever on tuntud oma iselooomuliku maitse poolest, milles on selgelt tunda teravilja ja kadakat. Wenneker Genever Islay Cask Finish valmimine vaadis on viidud uuele tasemele. Selleks on Genever paigutatud 238 liitristesse viskivaatidesse, mida on eelnevalt kasutatud 8 aastat laagerduvate Islay saare ühelinnase viskide tarbeks. Kuna see on valmistamise viimane etapp, saab Geneveri maitse viimistletud just nendest spetsiifilistest vaatidest.

Kuna need tammevaadid sisaldasid eelnevalt Islay saare viskit, mis on tuntud oma tugevalt suitsuse maitse poolest, on ka meie Wenneker Old Genever suitsuse noodi ja maitsega. Tulemuseks on unikaalne Genever, mis on tulvil põnevaid maitseelamusi ja komplekssust. Puidust vaadid on naturaalsed, seega võivad partiide maitsed olla pisut erinevad, kuid neis on alati selgelt tunda Islay saare mõjutused, mis teebki iga Wenneker Genever Islay Cask Finish partii väga eriliseks ja omamoodi unikaalseks.

Parima maitseelamuse saamiseks soovitame tarbida puhtalt jääga või tilgakese veega, et avada selle toote tõelised maitseomadused.

Lisainfo http://www.wenneker.com/

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen