fbpx

YELLOW ROSE PREMIUM AMERICAN WHISKEY 70 CL

Tooteliik Whiskey
Päritolumaa Ameerika Ühendriigid
Piirkond Houston, Texas
Alkoholisisaldus 40%
Värvus Kuldne merevaik
Aroom Kergelt puuviljane karamelliste nootidega
Maitse mahedalt magus, suhkrustatud puuviljad.Järelmaitse keskmiselt pikk.
Saadaolevad mõõdud 70 cl
Kogus kastis 6

Kirjeldus

Yellow Rose Premium American Whiskey on magus, pehme ja vürtsikas segu, mille valmistamisel kasutatakse viskisid üle kogu Ameerika, et peegeldada viskivabriku tõelist Ameerika vaimu. See on segu kolmest erinevast viskist: maisiviski, burboon ja Light viski.

Serveerimine: Naudi puhtalt, jääga või kokteilides.

Yellow Rose Distillery asutati 2010 aastal Houston’is, mis oli ka esimene legaalne viskivabrik selles linnas.  Bränd on nimetatud Emily West Morgani auks, keda tuntakse kui “The Yellow Rose of Texas” – tegelaskuju folkloorist, kes on kuulus oma rolli eest, mis aitas Texasel kindlustada sõltumatus Mehhikost.

Yellow Rose saab alguse Texase pinnasest, on valmistatud teraviljadest mis kasvatatud Texase farmerite poolt ja on nii märkimisväärselt mõjutatud Texase ilmastiku iseärasustest, et eristub selgelt teistest viskidest.
90% ajast on Huostonis kuum ja niiske ning see Kariibidele sarnane keskkond võib põhjustada 10-15° C temperatuuri kõikumisi aasta läbi. Yellow Rose lõikab sellest kõikumisest kasu, võimaldades viskil Ameerika valges tammevaadis paisuda ja kokku tõmbuda looduslikult, reguleerimata temperatuuriga laos nii, nagu termomeeter tõuseb ja langeb: see füüsiline nähtus aitab suurendada puiduga kokkupuudet, kiirendades vananemisprotsessi, andes nüansse ja maitseid, mis tagavad maheda ning nauditava toote. Ainus negatiivne külg selle juures on tavalisest suurem “inglite osa”, mis võib ulatuda kuni 30%ni vaadi kohta, kuid mis muudab selle viski veelgi väärtuslikumaks.

Erinevalt mujal maailmas toodetud viskidest, ei määra Yellow Rose’i maitseprofiili mitte vaadis küpsemise aeg, vaid see, kuidas välised ilmastikutingimused mõjutavad vedelikku vaadis.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen