YELLOW ROSE RYE 70 CL

Tooteliik Whiskey
Päritolumaa Ameerika Ühendriigid
Piirkond Houston, Texas
Alkoholisisaldus 45%
Värvus Vask, merevaik
Aroom Mahe vanilje ja mänd, kerged karamellised noodid
Maitse Kergelt magusa alatooniga, münt, pehme vürts ja vaher. Keskmine järelmaitse, milles on vähem vürtsikust kui enamikel rukkiviskidel
Saadaolevad mõõdud 70 CL

Kirjeldus

Yellow Rose Rye rukkiviskit valmistatakse hoolikalt valitud väikestes partiides. Toote valmistamisel kasutatakse 95% rukist ja 5% odralinnaseid. See viski on tõeline Ameerika klassika, mis sobib suurepäraselt kokteilide valmistamiseks.

Serveerimine: Naudi puhtalt, jääga või kokteilides (Manhattans, Old-Fashioned)

Yellow Rose Distillery asutati 2010 aastal Houston’is, mis oli ka esimene legaalne viskivabrik selles linnas.  Bränd on nimetatud Emily West Morgani auks, keda tuntakse kui “The Yellow Rose of Texas” – tegelaskuju folkloorist, kes on kuulus oma rolli eest, mis aitas Texasel kindlustada sõltumatus Mehhikost.

Yellow Rose saab alguse Texase pinnasest, on valmistatud teraviljadest mis kasvatatud Texase farmerite poolt ja on nii märkimisväärselt mõjutatud Texase ilmastiku iseärasustest, et eristub selgelt teistest viskidest.
90% ajast on Huostonis kuum ja niiske ning see Kariibidele sarnane keskkond võib põhjustada 10-15° C temperatuuri kõikumisi aasta läbi. Yellow Rose lõikab sellest kõikumisest kasu, võimaldades viskil Ameerika valges tammevaadis paisuda ja kokku tõmbuda looduslikult, reguleerimata temperatuuriga laos nii, nagu termomeeter tõuseb ja langeb: see füüsiline nähtus aitab suurendada puiduga kokkupuudet, kiirendades vananemisprotsessi, andes nüansse ja maitseid, mis tagavad maheda ning nauditava toote. Ainus negatiivne külg selle juures on tavalisest suurem “inglite osa”, mis võib ulatuda kuni 30%ni vaadi kohta, kuid mis muudab selle viski veelgi väärtuslikumaks.

Erinevalt mujal maailmas toodetud viskidest, ei määra Yellow Rose’i maitseprofiili mitte vaadis küpsemise aeg, vaid see, kuidas välised ilmastikutingimused mõjutavad vedelikku vaadis.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen