fbpx

7.-8. VEEBRUARIL TRIDENS SOMMELJEEDE VEINIMESSIL!

Tridens AS läheb seekordsele Sommeljeede Veinimessile täis ootusärevust ja suisa “trummipõrina” saatel.

JÄGERMEISTER MANIFEST
Meie pikaajaline koostöö Jägermeistriga päädib uudse, super-premium toote lansseerimisega ja kuulutame messi raames välja  “Jägermeister Manifesti” saabumise Eesti turule! Curt Mast (Jägermeistri looja) teadis juba 80 a tagasi, et innovatsioon nõuab julgust ja uudishimu. Seeläbi sündis  ka unikaalne ürdiliköör Jägermeister. Tänaseks on seesama uuenduslik soov inspireerinud tema järeltulijad ning nad on astunud uue sammu, murdmaks traditsioone ning loonud julgesti eristuva „Jägermeister Manifesti
Kutsume Teid maitsma ja vahetama uusi lugusid, mugavas Jägermeistri lounges, Katelde Saalis.

VEINID ja VAHUVEINID
Tridensi messiboks, mis asub kohe Jägermeistri naabruses, üllatab seekord väga põneva tootevalikuga. Meie Sommeljee Kristi Poom on välja valinud trendikamad tooted meie veiniportfellist.
Maitsenaudinguid pakuvad: Itaaliast Castello Banfi veinid ja Alta Langa vahuveinid, Ruffino veinimaja põnevad pärlid Toskaana´st ja Enrico Serafino Barolo, Barbaresco veinid Piemonte piirkonnast;  Prantsusmaalt Louis Latour Burgundiast ja Michel Chapoutier Rhone´i orust; suurepäraste valgete veinide poolest on maitsmisel meie Luxemburgi veinimaja Desom. Samuti maitseme ära meie uued veinimajad: Austraaliast, Peter Lehmann (Barossa) ja Brands Laira (Coonawarra) ja meie viimane uuem pesamuna Ramon Bilbao veinimaja Hispaaniast (Rioja, Ribera del Duero, Rias Baixas).

***7. veebruaril algusega kell 14:00 viib Veinimessi raames Masterclassi läbi Enrico Serafino veinimaja esindaja Erika Abate ja huvilised on kindlasti väga oodatud osa saama tõelise meistri esitlusest. Koht: Arhitektuurikeskuse suur saal (sissepääs Katelde saalist)

VEEN
Erinevate maitsenüansside paremaks võrdlemiseks pakume vahele maailma pehmeima maitsega allikavett –  VEEN. Väidetavalt ei jäta selle vee siidine olemus  ja kaunis välimus külmaks ka maailma kuulsamaid peakokkasid. Kõige selle tõenduseks saab kohapeal otseallikast infot pärida  Mr. Luca Fabris´elt (VEEN vee Põhjamaade müügidirektor).

ŠAMPANJA
Loomulikult ei saa üks korralik veinimess mööduda ilma delikaatse, samas jõuliselt isikupärase, luksusliku või suisa legendaarse šampanjata –

Piper Heidsieck ja Charles Heidsieck on kohal – esindamaks suurte veinimeistrite kunstiteoseid.
Esmaesitlusele tuleb uus aastakäigu šampanja – Piper-Heidsieck Vintage 2012. Lisaks tutvustame Piper-Heidsieck Essentiel perekonda, mis hiljuti sai ka uue liikme – Piper-Heidsieck Essentiel Blanc de Blancs Extra Brut.

Meeldiva kohtumiseni messil, Kultuurikatlas Katelde saalis!

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen