fbpx

JÄGERMEISTER MANIFEST – MEIE MEISTERLIK UUDISTEOS!

Curt Mast (Jägermeistri looja) teadis juba 80 a tagasi, et innovatsioon nõuab julgust ja uudishimu. Seeläbi sündis ka unikaalne ürdiliköör Jägermeister. Tänaseks on seesama uuenduslik soov inspireerinud tema järeltulijaId ning nad on astunud uue sammu, murdmaks traditsioone ning loonud julgesti eristuva Jägermeister Manifesti

Jägermeister Manifest on Jägermeistri kõigi aegade esimene preemium-tootesarja edasiarendus superpreemium-kategoorias.

Jägermeistri ajaloo esimesel preemium-tootesarja edasiarendusel on selgelt eristuv maitse, iseloom ja tootmisprotsess, millega see jook troonib omaenda klassis. Jägermeister Manifest on kutse osaleda rituaalide kunstis. Selle võrratu ja peen maitse on meeltmööda tundlikele maitsegurmaanidele, kes hindavad esmaklassilisi alkohoolseid jooke.
Manifest tugineb Jägermeistri traditsioonilisele veetlusele, samas neid samu traditsioone murdes. Meie joogimeistrid on ülima hoolsusega ja kõiki oma märkimisväärseid teadmisi ära kasutades uuendanud Jägermeistri originaalretsepti ja ülima hoolsusega täiustanud tootmisprotsessi.

Täiuslikkuse saavutamine võtab aega. Sellepärast tuleb iga Manifest eraldi ette valmistada. Jook valatakse üle spetsiaalsesse filtrisse paigutatud jääkuubiku.
Tulemuseks on jahutatud, aga mitte lahjendatud jook, mida serveeritakse spetsiaalsetes klaasides, et esile tuua selle iseloomulikku maitset.

*Jägermeister Manifest on saadaval nii valitud HoReCa kohtades, kui kaubanduses (Kaupmees, Stockmann, Solaris, Selver).

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen