fbpx

Kõige Hallim Päev -13.11! Auhindu loositakse parimatele kodus tähistajatele.

Oleme hetkeolukorrast lähtuvalt vastu võtnud ainuõige otsuse koos sponsor brändiga Hartwall Original Long Drink, lükata sündmus plaanitud kujul järgmisse aastasse. Meile ei tundu vastutustundlik korraldada praeguses seisus suurt rahvakogunemist ajal, mil Eesti on nakatumisnumbrid maailmas esikohal, plaaniline ravi lõpetatud ja haiglates tugev ülekoormus. 

Hall päev toimub sel korral kõigi kodudes kutsume üles jagama nädala jooksul hetki, kuidas tähistad sina 13. novembril kõige hallimat päeva. Lae enda foto üles 8.-13. novembri nädalal hashtagiga #thegreyestdayoftheyear ning tagi @originallongdrinkestonia (IG), et näeksime sinu postitust. Parim avalik postitus võidab iga päev Hartwall Original Long Drink nännipaki. 13. novembril loosime välja lausa kolm auhinda: ühe nännipaki, auhinnana täidetud Hartwall Original Long Drinki külmkapp ja nänni ning peaauhinnana Iglupargi saunakülastuse parimate sõpradega, alkovabade Hartwall jookidega ning fännitoodetega.

Loodame teie mõistvale suhtumisele ning kutsume teid pileteid alles jätma järgmise aasta sündmuseks, mida teeme olukorra lubades sama võimsalt kui mitte isegi võimsamalt.

Püsime terved, käitume vastutustundlikult  ja hoiame üksteist! ✌️

Allikas/ PRESSITEADE 
SMUUV JA HARTWALL ORIGINAL LONG DRINK
03.11.2021

“Kõige Hallim Päev” lükkub järgmisse aastasse, auhindu loositakse parimatele kodus tähistajatele.

Sel aastal 13. novembril esmakordselt toimuma pidanud välifestival “Kõige Hallim Päev”, kus pidi esinema Smilers, 5MIINUST ja CARTOON, lükkub edasi järgmisse aastasse. Selle asemel kutsutakse sündmusest osa võtma kodus sotsiaalmeedia vahendusel terve sündmuse nädala vältel.

“Oleme hetkeolukorrast lähtuvalt vastu võtnud ainuõige otsuse koos sponsor brändiga Hartwall Original Long Drink, lükata sündmus plaanitud kujul järgmisse aastasse. Meile ei tundu vastutustundlik korraldada praeguses seisus suurt rahvakogunemist ajal, mil Eesti on nakatumisnumbrid maailmas esikohal, plaaniline ravi lõpetatud ja haiglates tugev ülekoormus,” kommenteerib sündmuse korraldustiim.

“Kõige Hallim Päev” toimub sel aastal 13. novembril kõigi endi kodudes. Organiseerijad kutsuvad üles jagama hetki, kuidas tähistad sina oma kõige hallimat päeva. Osalemiseks tuleb laadida üles foto 8-13. novembri nädala jooksul, kasutades hashtagi #thegreyestdayoftheyear ning täggides @originallongdrinkestonia (IG) postituse nähtavuseks. Parimad avalikud postitused võidavad auhindu – iga päev läheb loosi meenepakk sponsorilt ja 13. novembril, laupäeval lausa kolm auhinda: meenepakk Hartwall Original Long Drinkilt, brändi külmkapp ja merchitooted ning  peaauhinnana Iglupargi saunakülastus parimate sõpradega, alkovabade Hartwall jookidega ning fännitoodetega.

Piletid järgmisel aastal toimuvale “Kõige Hallimale Päevale”, kus esinevad Smilers, 5MIINUST ja CARTOON on saadaval Ticketerist. Sündmust sponsoreerib Hartwall Original Long Drink.

Sel aastal 13. novembril toimub esmakordselt Depoo välialal Balti Jaama Turu kõrval välifestival “Kõige Hallim Päev”, mille eesmärgiks on omaks võtta ja tähistada Eestis meile omast halli ilma, tulla õue ning sõpradega seltsis head seltskonda ja muusikat nautida.

“Talvisel ajal on päeva pikkuseks vaid 5 tundi, seega otsustasime ühiselt, et selle asemel, et selle üle nukrutseda on aega seda muuta – tähistada ja nautida. Sealt tuli mõte teha välifestival sügiskuul, kus tuua üheks õhtuks kokku äge ja ainulaadne päevafestival “Kõige Hallim Päev”,” lisavad korraldajad. “Kõige Hallim Päev” on edukas initsiatiiv, mida on varasemalt korraldatud Soomes ja mis on osutunud väga populaarseks.  Tallinnas, Depoo välialal Balti Jaama Turu kõrval toimub “Kõige Hallim Päev” esimest korda ajaloos, olles ühtlasi esimene külma hooaja välifestival, mida Eestis on korraldatud. 

Üheks õhtuks tuuakse kokku rikkalik programm, kus kätt saab proovida erinevates mängudes ja tegevustes ning võita mitmeid auhindu. Nautida rõõmsas meeleolus õhtut parimate sõpradega, rüübates mõnusat keelemärjukest, nautides ilma ja Eesti armastatumaid artiste – Smilers, Cartoon ja 5MIINUST, kes pikemat tutvustamist ilmselt ei vaja.

“Külm hooaeg on meie kliimas kahtlemata kõigi jaoks üks raskemaid aegu aastas – päevad on lühikesed, D-vitamiini varud on madalad ja tihtipeale on vaja põhjust, miks kodust üldse välja saada. “Kõige Hallim Päev” tundus sobilik formaat, seda murda ja pöörates hall ilm hoopis meie kasuks, tähistades ning rõõmu tundes selle üle, et meil on neli aastaaega,” kommenteerib päevafestivali tiim.

Piiratud koguses soodushinnaga pileteid 12 eurot tänasest saadaval Ticketerist. Teeme üheskoos juba 13. novembril hallimale päevale 1-0.  Sündmust sponsoreerib Hartwall Long Drink.

FB event: SIIN

Ticketeri piletilink: SIIT

Allikas/ PRESSITEADE
18.10.2021
Smuuv

ÜRITUSTE LISAINFO

  • Kuni 7. aastased (ka.) lapsed saavad sündmusele koos vanematega tasuta.
  • Tegemist on välikontsertidega, palume riietuda vastavalt ilmale.
  • Kontserdil ei ole korraldaja poolt istekohti.
  • Kontsert toimub vastavalt Terviseameti ja Vabariigi Valitsuse poolt sätestatud piirangutele ning reeglitele.
  • Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

* Sissepääsu tagab COVID pass või negatiivne testi tulemus.