fbpx

METSISE LAUL KOSTUB NÜÜD VEELGI KAUGEMALE!

Suur rõõm on teatada, et Tridens alustas 2020 a sügisel koostööd Distillirium OÜ-ga ja meie sortimenti on lisandunud oma ja ehe Eesti džinn – METSIS!

Distillirium OÜ gin guys Rene Kõrve ja Allan Ilves: 

“Selleks, et Metsise laul veelgi kaugemale kostuks, oleme löönud tiivad Tridens AS-ga, kes hakkab esindama meie metsikuid, vürtsikaid, teravaid, mahedaid ja muhedaid maitseid. 

Distillirium OÜ on Eesti esimene käsitöödžinni tootja, kes avas oma tootmise Tallinnas 2017. aastal. Meie tootevalikus on 6 erineva karakteriga mitmeid kodumaiseid ja rahvusvahelisi auhindu saanud džinni. Suhteliselt lühikese aja jooksul oleme jõudnud eesti tuntuimate jaekettide lettidele (Selver, Rimi, Coop, Kaubamaja, Stockmann, eDrinks, Cityalko, Superalko, Calle) ja väga paljude baaride ning restoranide joogivalikusse. Meie tooteid leiab nii Tallinki laevadelt kui ka Tallinna Lennujaamast. 

2020. aasta kevadel Covid-19 puhangu ajal, kui HORECA sektor sulges päevapealt oma uksed, ei löönud me tehtud tööle käega, vaid otsustasime hoopis suure investeeringu kasuks, mille tulemusel oleme kolinud oma vanast tootmisruumist uutesse ruumidesse Telliskivi kvartalis ning avasime novembris ilmselt kõrgeima laega uue kokteilibaari Metsis Drinkery. Kolmel korrusel on nüüd võimalik nautida kokteile, mis tehtud kõikidest meie toodetud džinnidest. 

Tundsime, et olime jõudnud oma arenguga punkti, kus oli vaja teha valik – kas rabeleda edasi Hunt Kriimsilma kombel mitme rindel või leida enda kõrvale kindel partner, kellega koostöös kasvatada distributsiooni ning tõsta teenuse kvaliteeti veelgi kõrgemale, jäädes ise oma liistude juurde ja keskenduda džinni tootmisele.

Partneri valikul lähtusime ühest lihtsast kriteeriumist – meil oli vaja PARIMAT. Pole kahtlust, et Eesti üks vanim ja edukaim alkoholihulgimüüja Tridens AS seda on. Tundsime juba esmakohtumisel, et meievaheline keemia on tugev ning siit saab tulla vaid midagi tõeliselt ägedat.

Tridensi kogenud müügimeeskond aitab Metsise tiibu sirutada veelgi uhkemalt ja veelgi kaugemale ning omaltpoolt on meil heameel, et Tridens sai oma heasse tooteportfelli juurde ühe vinge Eesti brändi.“

Tridens AS esindaja Janno Hert: 

‘’Heast džinnist pole keegi kunagi ära öelnud. Ja kui tegemist on veel Eesti esimese käsitöödžinni kaubamärgiga, siis kõlab see eriti hästi. Nii nagu Metsis 2017. aastal oli ka Tridens üks esimesi, seda siis hulgikaubanduse maastikul aastal 1988 kui ettevõte asutati. Läks pea kolmkümmend aastat, et need kaks saaks kokku segatud. Oleme siiralt tänulikud, et mitmeid auhindu saanud kaubamärgi distributsioon usaldatakse meie kätte ja lubame seda hoida nagu Tridensile kombeks – „Väärikalt ja Hingega’’.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen