fbpx

Tööpakkumine! Tule liitu meie HoReCa tiimiga.

PEAMISED TÖÖÜLESANDED ON:

Tridensi tooteportfelli haldamine ja distributsiooni laiendamine läbi aktiivse müügi teostamise. Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine, samuti uute kliendisuhete loomine. Klientidega läbirääkimiste pidamine ja pakkumiste koostamine. Müügistrateegia väljatöötamises osalemine ja püstitatud müügieesmärkide täitmine. Läbiviidud projektide tulemuste analüüs ja aruandlus ning nende põhjal uute eesmärkide seadmine.

HINDAME VÄGA KUI:

  • omad eelnevat aktiivse müügitöö kogemust HoReCa sektoris ning omad head ülevaadet HoReCa sektoris toimuvast ja tead klientide erisusi;
  • valdad väga heal tasemel eesti keelt;
  • oled kursis ja sulle pakub huvi joogitrendide maailm;
  • oled väga hea suhtleja ja läbirääkija, mõistes väärtusliku kliendisuhte olemust;
  • sul on oskus ja tahe ületada müügieesmärke;
  • omad B-kategooria juhilube.

MIKS TRIDENS? MIDA ME SAAME SULLE PAKKUDA:

Sul on võimalus kaasa lüüa Tridensi arengus ja eduloos. Meie juures ootavad sind erialased väljakutsed ja nooruslik meeskond, kes on oma ala professionaalid ning valmis toetama Sinu arengut. Koostööd valdkonna tipptegijatega ja väljakutsete rohket tööd rahvusvaheliste brändidega (Jägermeister, Red Bull, Hartwall, Flor de Caña, Piper-Heidsieck, Villa Massa, Wenneker, Desom, Banfi, Espiritu, Tupla, Mynthon, Salt jne); motiveerivat töötasu ja tulemustest sõltuvat lisatasu; ametiautot.

MIDA ME USUME:

Tridensis teeme kõike väärikalt ja hingega. Töö, mida me teeme on oluline, seame prioriteediks oma kliendid, tarnijad ja partnerid. Kuid see erikohtlemine ei käi vaid klientidele- aitame ka oma kolleegidel ja ettevõttel edu saavutada, toetades ning aidates üksteist.
Võtame riske, õpime oma vigadest- püüdes olla parim versioon iseendast, esitame endale väljakutse konstantselt kasvada. Kõik see tuleb koostööst, teadmiste jagamisest ja muidugi käsikäes tööst ning lõbust!

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen