Tridens AS tänab EFÜ-d tunnustuse eest!

EMA 2016 udise pilt

Muusikal on imeline võime inimesi liita, olla nende mõtete ja tunnete väljendajaks, olla liikumapanev jõud.

Tridens ASi jaoks on muusika loomulik osa igapäevast, midagi iseenesestmõistetavat, aga samas väga erilist. Kogu meie kollektiiv tunneb ääretut heameelt ja uhkust selle üle, et koos Jägermeistriga teenisime tänavu Eesti muusikaettevõtluse auhindadel taas aasta muusikasõbralikema ettevõtte nominatsiooni. Meie jaoks on see suur tunnustus! Samuti täname Eesti Fonogrammitootjate Ühingut meid sellele auhinnale nomineerimast.

Aastate jooksul oleme toetanud ja teinud koostööd paljude bändide ning suuremate ja väiksemate projektidega, mille tulemusena on Jägermeisterist kujunenud meie muusikamaastiku lahutamatu ja seda ühendav osa.

Juba viiendat aastat toetavad Tridens AS ja Jägermeister Eesti muusikaauhindade gaalat, mida peame omapoolseks tänuavalduseks ja kummarduseks meie muusikameistritele.

Möödunud aastal oli Tridens AS seotud veel mitmete muusika- ja kultuurisündmustega nagu Augustibluus, PÖFF, Tallinn Music Week, Emajõe Suveteater ning Grillfest.

*Eesti Fonogrammitootjate Ühing korraldab sel aastal Tallinn Music Week nädalal teistkordselt Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad gala. Eesmärgiks on esile tuua ja tunnustada parimaid Eesti muusikavaldkonnas tegutsevaid ja selle arengule kaasaaitavaid isikuid. 2016 a. nominendid on välja valinud üle 40-liikmeline žürii, mis koosneb muusika erinevates valdkondades Eestis aktiivselt tegutsevatest isikutest. Kõigi kategooriate puhul hinnati tegevust ja panust just möödunud (2015) aasta raames.
Vt. Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad 2016 nominente tähestikulises järjekorras siit:
Allikas/Elu24/Postimees

 

Muusikaliste kohtumisteni!
Tridens AS