fbpx

TRIDENSI tooted saavutasid väärikaid tulemusi ESA “Aasta Vein 2021” konkursil!

Meil on au teatada!

MTÜ Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon korraldas esmakordselt konkursi „Aasta Vein 2021“, kus hindamisel olid veinid 35 erinevalt veinimaaletoojalt/valmistajalt ja kokku 408 toodet.

Veine hinnati 100 punkti süsteemis ja hindamise objektiivsuseks anti grupile veini baasinfo ning hinnaklass, kus iga € märk tähistab 10 eurot hinnasammu hulgimüügihinnas, ilma käibemaksuta.

Veinid jagati gruppidesse stiilide, värvuste, piirkonna või viinamarjasordi või nende segude järgi. Iga gruppi juhtis kogenud grupijuht, kes  kogus kokku punktid, jälgis nende ühtlast taset ja vajadusel tõstatas diskussiooni hindajate vahel tulemuste täpsustamiseks/ühtlustamiseks. 

Degusteerimistel osalesid sõltumatud sommeljeed ning vaatlema/hindama kutsutud ajakirjanikud ja kaubandusketi veinide sisseostujuhid.

Meie, Tridens AS veinid saavutasid väärikaid tulemusi kuld-, hõbe- ja pronksmedali saajate hulgas.

Medalitega pärjatud veinid, šampanjad, cremant´d on järgmised:

Kuldmedal:

Hõbemedal:

Pronksmedal:

Täname Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni ja žüriid tunnustuse eest ning rõõmustame säravate auhindade üle!

Selle konkursi eesmärgiks on tunnustada aasta parimaid veine kuld-, hõbe- ja pronksmärgiga, mis antakse välja igal kalendriaastal. Tunnustus annab veinisõpradele ja ka sommeljeedele võimaluse saada kiiret infot Eesti turul olevate väljapaistvate veinide kohta.

Ametliku pressiteate leiab siit…

Allikas / MTÜ Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen