fbpx

Uue nisuõlle põlvkonna lemmikmaitse: ERDINGER ALKOHOLFREI LEMON!

Tridens AS sortimendist leiate juba mõnda aega maailma juhtiva nisuõlle tootja Erdinger õlled. Nüüdsest on meie valikusse lisandunud ka uue nisuõlle põlvkonna  lemmikmaitse: ERDINGER ALKOHOLFREI LEMON < 0,3 % 33 cl.

Kirjeldus: Erdinger Alkoholfrei Lemon on isotooniline alkoholivaba nisuõlu sidrunimahlaga. Selgelt teistest alkoholivabadest õlledest eristuv oma täidlase, värskendavalt õlleliku ning puuviljase maitse ning aroomi poolest.

  • ERDINGER Alkoholfrei Lemon värskendab oma päikese käes küpsenud sidrunite värske puuviljase maitsega.
  • Sisaldab ainult looduslikke koostisaineid ilma ühegi kunstliku lõhna- või säilitusaineta.
  • ERDINGER Alkoholfrei Lemon on isotooniline ja sisaldab vitamiine (B9, B12 ja C).
  • Lisaks on ERDINGER Alkoholfrei puuviljane variant eriti populaarne naissoost tarbijate hulgas.
  • Nauditav otse pudelist kiire värskendava joogina.
  • ERDINGER Alkoholfrei Lemon on ideaalne toode kiiresti kasvavale alkoholivabade seguõllede segmendile.

Koostisained: 50% ERDINGER alkoholivaba nisuõlu (vesi, nisulinnased, odralinnased, humal, pärm, süsihappegaas), 50% karastusjook sidrunimahlaga (vesi, fruktoosisiirup, sidrunimahl sidrunimahla kontsentraadist, süsihappegaas, kontsentreeritud sidruniekstrakt, malpiigiamahl malpiigiamahla (Acerola kirss) kontsentraadist, looduslik lõhna- ja maitseaine, foolhape, vitamiin B12).

Erdinger on aastast 1886 asutatud tehas Saksamaal, mis tänase päevani on iseseisev, perekonna omanduses olev tootja. Erdinger on spetsialiseerunud ainult nisuõlle tootmisele ning seda müüakse tänapäeval rohkem kui 90-nes riigis. Erdinger nisuõlle tootmine käib traditsioonilisel viisil, st peale pudelisse villimist jääb õlu veel pudelisse järelkäärimisele. 

Erdingeri nime on spordisõber kindlasti märganud näiteks laskesuusatamise, jalgpalli või suviste kestvusalade suurtoetajana.

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.

Ei ole veel 18-aastane

Väljun

Olen vähemalt 18-aastane

Sisenen