Tere tulemast!

Oleme suurte kogemustega distribuutor aastast 1988. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis – Eestis, Lätis ja Leedus – ning oleme kindel partner oma töötajatele, klientidele, tarnijatele ja koostööpartneritele.

Aastast 2017 on Tridens uhkusega Kaupmees Grupp AS-i liige.

Meie lugu

Meie lugu

Esmapilgul võib Tridens’i seos merega ebatavaline näida, ent teades loo tagamaid, on kõik täiesti loogiline.

Enne Tridens’i loomist oli ettevõtte asutaja Juho Ojasoo elukutseline meremees ja reisis mööda maailma. Erinevate riikide ja saarte külastamine oli tema jaoks igapäevane tegevus. Kui oli aeg Eestisse koju naasta, tuli ta Tallinna. Linna, mis elab ja hingab merenduse rütmis selle asutamisest saati. Juba aastasadu on Tallinn olnud sadamalinn. Meri on see, mis teeb Tallinnast Tallinna.

Meie sümbol

Üsna loomulik ja ainuõige, et ettevõtte logos on stiliseeritud kolmhark. Kolme haruga oda on klassikalises mütoloogias merejumal Poseidoni või Neptunuse relv. Legendi kohaselt lõi Poseidon oma kolmhargiga vastu kivi ja sellest sündis meri. Tänaseks on need kolm haru meie silmis uue tähenduse saanud. Need sümboliseerivadki ettevõtte kolme põhitugevust – turundust, müüki ja logistikat.

Miks aga Tridens ja mitte „Trident“? Juho selgitab, et sõna  ”Tridens” on pärit algupärasest ladinakeelsest hääldusest ja kirjaviisist,  „Trident“ on üksnes selle inglise keelde mugandatud versioon.

Mere vabadus. Laine võim.

Need jõud on olnud algusest peale Tridens’i loomise idee selgrooks.