Juhtkond

Janno Hert

Tegevjuht/Juhatuse liige
Saada e-kiri

Janno Hert on Tridens Baltiku tegevjuht ja juhatuse liige. Ta liitus ettevõttega 2007. aastal. "Põhjused, miks ma täna tööle tulen sama hea enesetunde ja positiivse suhtumisega nagu esimesel päeval, on väga lihtsad: Tridensi meeskond, meie esindatavad kaubamärgid, ning inimesed, kelle abiga me neid Baltikumis ehitame,“ räägib Janno. Ta usub, et Tridens tegutseb maailmakodanikuna, õppides maailma suurimatelt tegijatelt ja mitte ainult joogiettevõtetelt, vaid ka laiemalt toiduainesektorist, kuna ettevõtted saavad õppida üksteise edust. Suured võidud saavad alguse väikestest sammudest – sest nagu ütleb Janno lemmiktsitaat: "Inimene, kes liigutab mägesid, alustab väikeste kivide tassimisest."

Hannes Randpere

Müügidirektor/Juhatuse liige
Saada e-kiri

Tridens Eesti müügidirektor ja juhatuse liige Hannes liitus ettevõttega 2013. aastal. Hannese sõnade järgi on talle alati meeldinud müügitöös ambitsioonikad väljakutsed, mille saavutamiseks on vaja olla leidlik ja järjepidev nii individuaalselt, kui tiimina. "Müügiosakonnaga ühiste uute eesmärkide poole liikumine ja nende saavutamine on parim tänu, mis müügitöös on võimalik tunda. Tridens on pakkunud võimaluse olla ise osa eduloost, et teha oma tööd väärikalt ja hingega."

Helina Reinfelt

Baltikumi turundusdirektor
Saada e-kiri

Helina Reinfelt on Tridens Baltikumi turundusdirektor. Ta liitus ettevõttega 2021. aastal peale suurtes korporatiivettevōtetes töötamist. Peale suurtes süsteemides töötamist vōitis Tridens tema südame kokkuhoidva perekonnana, suurte ambitsioonide ja tegudega.

Janek Kalberg

Logistikajuht
Saada e-kiri

Janek Kalberg on Tridensi ridades juba alates 2000. aastast. Nagu ütleb Janek ise: "Mulle meeldib minu töö, teen seda hingega ja üritan leida uusi viise kuidas seda veel paremini teha. Näen sageli võimalust seal, kus teised näevad probleemi ning olen avatud uutele ideedele".