Karjäär

Tridensis teeme kõike väärikalt ja hingega. Töö, mida me teeme on oluline, seame prioriteediks oma kliendid, tarnijad ja partnerid. Kuid see erikohtlemine ei käi vaid klientidele- aitame ka oma kolleegidel ja ettevõttel edu saavutada, toetades ning aidates üksteist.

Võtame riske, õpime oma vigadest- püüdes olla parim versioon iseendast, esitame endale väljakutse konstantselt kasvada. Kõik see tuleb koostööst, teadmiste jagamisest ja muidugi käsikäes tööst ning lõbust! 

Mida me saame Sulle pakkuda

Sul on võimalus kaasa lüüa Tridensi arengus ja eduloos. Meie juures ootavad sind erialased väljakutsed ja nooruslik meeskond, kes on oma ala professionaalid ning valmis toetama Sinu arengut. Koostöö valdkonna tipptegijatega ning rahvusvaheliste brändidega on garanteeritud.

Kui tundsid end ära, siis võta meiega ühendust. Me ootame, et vastata Sinu ambitsioonidele ja aidata Sul oma eesmärke saavutada. Inimesed on kõige keskmes, mida teeme!

 

Võta meiega ühendust

Kui Sul on küsimusi vabade ametikohtade või värbamisprotsessi kohta, võta meiega ühendust e-kirja teel personal@tridens.ee

Jälgige meid

Meie eesmärk on olla avatud inimestele, kes on huvitatud karjäärist Tridensis. Jagame oma tegemisi regulaarselt sotsiaalmeedias: LinkedIn, Facebook ja Instagram.